VII Memoriał Zygmunta Zygmańskiego
Turniej Par na MAXY
Hotel DUET*** Goleniów

[strona PZBS][strona ZZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 175Andrzej Waszyński
Adam Hintertan
2.0
12.0
ZPZZBS Szczecin 62.53100
 276Damian Wroński
Piotr Siemaszko
11.0
5.0
ZPZOIM Szczecin
Szczecin & SyNiS Opole
61.3294
 314Daniel Fira
Tomasz Rusiecki
3.0
11.0
ZPGENESIS
ZOIM Szczecin
60.2988
 480Piotr Klimacki
Andrzej Wielowieyski
18.0
1.5
ZPSzczecin & SyNiS Opole
GUSTAW SECURITAS Szczecin
59.1183
 559Sławomir Niajko
Andrzej Wasylko
12.0
5.0
ZPZOIM Szczecin 59.0477
 640Adrian Górka
Anna Maduzia
2.5
2.5
WPWełna & Fundacja Taurus Skoki 58.9772
 730Jerzy Sadowski
Marek Wawrzyniak
12.0
4.0
ZPKB KONTRA Koszalin 58.5567
 826Jerzy Kullass
Jan Chmielewski
7.0
5.0
ZPKB KONTRA Koszalin 57.6961
 943Ryszard Sakowicz
Tadeusz Kaczanowski
13.0
19.0
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
KS WINKHAUS UNIA Leszno
57.2456
 1029Andrzej Żmuda
Grzegorz Kaźmierczak
3.0
7.0
ZPWKBS Choszczno
POD WIEŻĄ Szczecin
57.0451
 1115Andrzej Wójcik
Radosław Szopiński
5.0
7.0
ZPBLOTKA Goleniów 56.9946
 1272Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
5.0
4.0
LBLatteria Tinis Steinpol Rzepin
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
55.4940
 1358Marek Figurski
Ludwik Piotrowski
2.5
7.0
ZPFAXTEL Koszalin 55.3135
 1478Roman Chmielnicki
Cezary Jarmuł
3.0
5.0
ZPFLOTA II Świnoujście
Szczecin & SyNiS Opole
55.2830
 1582Krzysztof Rogoziński
Zbigniew Halat
12.0
12.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 55.2025
 1660Grzegorz Trojanowski
Romuald Paszkowski
3.0
4.0
ZPZZBS Szczecin 54.8120
 1769Robert Cylwik
Robert Zaciura
5.0
2.0
ZPASKO-TECH Szczecin 54.3619
 1866Marcin Dobrowolski
Tadeusz Janczurewicz
3.0
4.0
WPWełna & Fundacja Taurus Skoki
Jagiellonka Piła
54.2119
 1938Marek Banach
Marek Ostrowski
5.0
5.0
ZPKB CEREMONIA Kołobrzeg
ZZBS Szczecin
54.1218
 2023Andrzej Rękosiak
Tadeusz Kowalicki
7.0
7.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz
Meprozet Stare Kurowo
53.8917
 2122Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
12.0
12.0
PMFESTIWAL Słupsk 53.7216
 2273Włodzimierz Reszelski
Grzegorz Niewiarowski
11.0
3.0
ZPPOD WIEŻĄ Szczecin
 
53.1815
 2350Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
13.0
4.0
ZPSzczecin & SyNiS Opole 53.0214
 2477Stanisław Grzyb
Sławomir Szczełkun
5.0
5.0
ZPFLOTA II Świnoujście
 
52.9913
 2556Jerzy Stańczyk
Andrzej Dębowski
5.0
12.0
ZPGUSTAW SECURITAS Szczecin 52.5512
 2670Ryszard Kłosiński
Marek Siech
7.0
4.0
ZPSzczecin & SyNiS Opole
PKP CARGO Szczecin
52.2111
 2765Julian Pisarek
Maciej Zembrzuski
13.0
7.0
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin 52.0710
 2863Władysław Tomasiak
Aleksander Swatler
13.0
13.0
ZPSzczecin & SyNiS Opole
ZZBS Szczecin
51.5910
 2948Janusz Wygowski
Andrzej Czepnik
9.0
5.0
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
Jagiellonka Piła
51.179
 3081Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
7.0
12.0
ZPASKO-TECH Szczecin
RYSIE Szczecin
51.058
 3171Adam Małdyk
Jan Przybyś
3.0
3.0
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin 50.627
 3242Stanisław Charkot
Zbigniew Ogrodnik
5.0
9.0
ZPRYSIE Szczecin 50.466
 3318Maciej Chrobot
Roman Marczewski
2.5
4.0
ZPUZDROWISKO Połczyn Zdrój
KB KONTRA Koszalin
50.425
 3444Waldemar Folbrycht
Piotr Kiełczewski
1.5
5.0
ZPŚMIAŁY Police
KLUB PICKWICKA Szczecin
50.244
 3535Zbigniew Nowak
Stanisław Jackowski
3.0
3.0
ZPOMEGA Police 50.183
 3645Bogusław Zieliński
Czesław Socha
5.0
3.0
ZPPOMORZANIN Nowogard 49.992
 3737Aleksander Downar-Zapolski
Ryszard Kubacki
7.0
5.0
ZPGUSTAW SECURITAS Szczecin
Szczecin & SyNiS Opole
49.781
 3841Filip Piotrowski
Krzysztof Lipowski
2.0
2.5
ZPFAXTEL Koszalin 49.74 
 3947Andrzej Pożerski
Andrzej Jabłoński
4.0
3.0
ZP 
KB KONTRA Koszalin
49.65 
 4028Ryszard Gaca
Krzysztof Małolepszy
4.0
3.0
ZPPOLGAMES CLUB Międzyzdroje 49.54 
 4116Marek Pietrzak
Radosław Kmiecik
3.0
3.0
PMSłupskie Towarzystwo Brydżowe
WIMPEL Gdańsk
48.87 
 4284Wacław Stefluk
Marek Tuziemski
3.0
2.5
ZPAMATOR Szczecin
ZIELONI Stargard
48.85 
 4319Andrzej Gil
Marek Goraj
4.0
3.0
ZPOMEGA Police
LZS Barnisław
48.74 
 4451Kazimierz Szlachta
Ryszard Urbański
11.0
5.0
ZPPIĄTECZEK Szczecin
RYSIE Szczecin
48.72 
 4536Paweł Bodoń
Cezary Kmiecik
5.0
4.0
WPDama Pik Trzcianka 48.64 
 4639Jerzy Taźbierski
Grzegorz Rybacki
5.0
5.0
ZPAMATOR Szczecin
POD WIEŻĄ Szczecin
48.41 
 4753Jan Majkut
Lech Mokrzycki
7.0
4.0
ZPAMATOR Szczecin 48.40 
 4811Henryk Cieśla
Sebastian Hnat
2.5
 
ZP
NZ
BLOTKA Goleniów
 
48.35 
 4921Stanisław Kulesza
Franciszek Świderski
11.0
9.0
ZPPOLGAMES CLUB Międzyzdroje
BLOTKA Goleniów
48.24 
 5064Tadeusz Czajka
Zbigniew Wiśniewski
1.5
3.0
ZPFLOTA Świnoujście
FLOTA II Świnoujście
47.81 
 5183Marian Siwy
Marek Żakowicz
11.0
12.0
ZPPOMORZANIN Nowogard
GUSTAW SECURITAS Szczecin
47.67 
 5255Wioleta Paczyńska
Zdzisław Moleń
 
 
NZ  47.36 
 5320Halina Jabłońska-Filas
Andrzej Filas
2.5
2.5
ZPŚMIAŁY Police 47.11 
 5467Piotr Węgrzyn
Andrzej Paluch
3.0
2.0
ZPŚMIAŁY Police 46.77 
 5549Jan Damazyn
Lucjan Buława
0.5
1.5
ZPFLOTA Świnoujście 46.59 
 5668Hanna Zembrzuska
Roman Gazduła
9.0
1.5
ZPAMATOR Szczecin 45.96 
 5761Robert Pogorzelski
Piotr Solecki
5.0
7.0
WPGOK Kaczory
RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
45.84 
 5817Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
9.0
 
ZPGEOTECH Stargard
 
45.83 
 5957Kazimierz Drzewiecki
Lech Moliński
3.0
1.5
ZP
DS
POLGAMES CLUB Międzyzdroje
Stow.Klub Logiczny Piechowice
45.63 
 6027Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
5.0
5.0
ZPPOMORZANIN Nowogard 45.57 
 6134Marek Diering
Michał Szelągowski
 
1.5

ZP
 
AMATOR Szczecin
45.56 
 6262Dariusz Głowiński
Radosław Sielczak
1.5
2.5
ZP 
FAXTEL Koszalin
45.39 
 6379Marcin Dziembor
Rafał Kowalczyk
 
1.0
ZPAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Szczecin
ENTUZJAŚCI Szczecin
45.10 
 6412Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
12.0
12.0
ZPPOMORZANIN Nowogard 45.09 
 6533Janusz Wierucki
Piotr Jankowski
4.0
3.0
ZPKB KONTRA Koszalin 44.44 
 6652Leszek Kiczaty
Radosław Liskowiak
4.0
5.0
LBMKBS Sława Gorzów Wlkp. 44.38 
 6746Damian Ćwirko
Wojciech Jarząbek
5.0
5.0
ZPTRZYNASTKA Szczecin 44.25 
 6832Henryk Tyburczy
Bogusław Drozd
4.0
2.5
ZPWKBS Choszczno 42.81 
 6925Franciszek Albekier
Kazimierz Lisicki
0.5
 
ZP
NZ
  42.53 
 7074Krzysztof Cywiński
Marian Kryger
3.0
4.0
ZPGRYFLAND Gryfice 40.28 
 7131Zbigniew Sękowski
Eligiusz Śmieja
3.0
1.5
ZPPOD WIEŻĄ Szczecin
 
37.88 
 7254Jerzy Romańczuk
Paweł Kaliciuk
2.5
1.0
ZPBLOTKA Goleniów
 
37.71 
 7313Czesław Dalecki
Jan Dajerling
3.0
0.5
ZPNA RAZIE PASS Wieś Donatowo
 
36.65 
 7424Cezary Kawiak
Marek Kwiatkowski
4.0
4.0
ZPBLOTKA Goleniów 16.43 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-03-22 o 01:19:56