Grand Prix Wielkopolski 2015
Turniej pod patronatem Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu
Nowy Tomyśl * 28 czerwca 2015


[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 133Piotr Walczak
Piotr Busse
19.0
18.0
WP
LU
CONSUS CARBON Kalisz
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
62.7237
 239Mieczysław Szczechowiak
Marek Szukała
3.0
19.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl
OAZA Kórnik
62.1333
 320Marek Sosiński
Marcin Szymański
7.0
3.0
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań 61.4729
 436Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
13.0
13.0
WPOAZA Kórnik 60.5925
 543Sławomir Piechocki
Andrzej Mazurek
7.0
11.0
WPLIMAR Poznań
PAB Poznań
58.7521
 619Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
LDDalkia Łódź 56.9117
 737Jerzy Nowak
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPLIMAR Poznań
KTB Konin
55.9613
 834Marcin Woźniak
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań
Fundacja Taurus
55.449
 918Piotr Stanikowski
Robert Komar
2.0
2.0
WPFikot Trefl Poznań 54.857
 1035Jarosław Ostrowski
Piotr Jassem
13.0
9.0
MA
WP
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
54.717
 1125Janusz Wygowski
Sławomir Czapliński
9.0
5.0
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno 54.196
 1227Cezary Bura
Sławomir Polak
7.0
4.0
WPKS UNIA II Leszno 54.125
 1312Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WPKTB Konin
TB Budowlani Poznań
53.975
 1423Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań 53.754
 1513Adam Cukier
Grzegorz Wichtowski
4.0
5.0
LB
WP
WDK Bez Atu Wolsztyn
SBS Polonia Nowy Tomyśl
52.503
 1614Piotr Ertel
Wiesław Pastuszko
5.0
7.0
LBWDK Bez Atu Wolsztyn 52.433
 1728Wojciech Waszkowiak
Janusz Hliwa
12.0
7.0
LBGOMAD Gorzów Wlkp.
Latteria Tinis Steinpol Rzepin
51.992
 1846Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
12.0
5.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
Latteria Tinis Steinpol Rzepin
50.371
 1938Dariusz Kwiatkowski
Edward Kulus
4.0
9.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl
LIMAR Poznań
50.29 
 2016Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
2.5
1.5
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 48.31 
 2124Jarosław Lubczyński
Grażyna Gruszczyńska
5.0
3.0
WP
LB
IOR I Poznań
GSBS Tolex
48.09 
 2241Ireneusz Lachowicz
Eugeniusz Szczepański
5.0
9.0
LBSBS DAWID Nowa Sól 48.01 
 2326Stefan Samól
Adam Meller
2.5
5.0
WPDama Pik Trzcianka
Kopernik Poznań
47.65 
 2444Łukasz Wysłouch
Beata Bojarska
3.0
5.0
DS
WP
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
Chaos Gniezno
47.57 
 2522Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WPFikot Trefl Poznań
IOR II Poznań
47.13 
 2617Sławomir Nowacki
Roman Wośkowiak
2.0
2.0
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 46.99 
 2745Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
11.0
18.0
LBMKBS Sława Gorzów Wlkp.
Meprozet Stare Kurowo
45.44 
 2831Zofia Mikołajczyk
Jadwiga Nowak
3.0
11.0
WPSystem Poznań
IOR II Poznań
45.00 
 2921Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WPIOR I Poznań
PAB Poznań
44.93 
 3030Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
9.0
5.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 43.46 
 3129Gabryela Szrama
Ryszard Wójtowicz
 
 
NZ  42.87 
 3240Andrzej Parmonik
Marek Marciniak
5.0
3.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz
Steinpol Klub 17WZB Wędrzyn
42.28 
 3342Andrzej Dymek
Adam Peszke
4.0
4.0
WPPAB Poznań
System Poznań
40.59 
 3432Paweł Radwan
Jerzy Adamczak
3.0
3.0
WM
LB
 
WDK Bez Atu Wolsztyn
36.99 
 3511Maciej Masłowski
Justyna Łaniewska
 
1.5
WPPAB Poznań
System Poznań
34.19 
 3615Jerzy Kaczmarek
Andrzej Spychała
4.0
4.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 33.38 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-06-28 o 16:41:39