Grand Prix LZBS
Memoriał im. Czarka Szadkowskiego
Międzyrzecz, 22 stycznia 2017
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKL
 188Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
17.0
21.0
WP
LB
UKB KLEKS Szamotuły
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
  67.02100
 222Andrzej Wójcik
Radosław Szopiński
7.0
7.0
ZPZZBS-BLOTKA Goleniów  61.1494
 324Sebastian Nowak
Radzisław Oczkowicz
2.5
4.0
WPBudowlani Chodzież
Credo Piła
  61.0589
 460Danuta Kazmucha
Cezary Serek
15.0
15.0
WPCONNECTOR Poznań  58.1084
 557Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
18.0
SLTB Silesia I Gliwice  57.8479
 619Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSMKS Zakrzów Wrocław  57.5075
 770Yan Shpuntou
Justyna Duszyńska
7.0
2.5
MP
ZP
Diebold Nixdorf Cracovia
ZZBS-GENESIS Szczecin
  57.4470
 840Adam Małecki
Paweł Pietrażycki
4.0
5.0
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra  57.0465
 972Zbigniew Lasocki
Jacek Batóg
12.0
7.0
ZPPOJEZIERZE I Drawsko Pomorskie  56.7860
 1091Ryszard Sakowicz
Tadeusz Kaczanowski
17.0
19.0
LB
WP
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
UNIA WINKHAUS Leszno
  56.6156
 1151Ryszard Pałasz
Dariusz Lisiecki
9.0
3.0
DSKS Turbo FLY BACK Wrocław  56.2951
 1253Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
WP
LB
UNIA WINKHAUS Leszno
ZM Mestil Gorzów Wlkp.
  56.1246
 1384Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
5.0
9.0
LBSBS DAWID Nowa Sól  56.0241
 1475Robert Cylwik
Jan Nowak
5.0
 
ZP
NZ
ZZBS-ASKO-TECH Szczecin
 
  55.9637
 1539Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
4.0
5.0
MAAZS UW Warszawa  55.8332
 1668Jerzy Sosiński
Andrzej Libera
5.0
4.0
LBZIEL-BRUK Zielona Góra  55.6227
 1738Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
7.0
12.0
LB
WP
KART-EL Gorzów Wlkp.
KTB Konin
  55.5622
 1873Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
13.0
4.0
ZPFUNDACJA RBS Szczecin
ZZBS-RYSIE Szczecin
  55.4820
 1946Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
5.0
9.0
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
NZBS Piła
-0.25 55.3819
 2086Ireneusz Lachowicz
Andrzej Grygorczuk
5.0
5.0
LBSBS DAWID Nowa Sól  55.3118
 2143Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
Marcin Zawadzki
9.0
12.0
LBGOMAD Gorzów Wlkp.  55.2518
 2285Marian Nieznański
Damian Mazurak
5.0
5.0
LBMOSiR 1 Kostrzyn  55.2017
 2312Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
Pil-Building Piła
  55.0016
 2458Jerzy Ignyś
Grzegorz Toboła
5.0
2.5
LBCENTRUM KULTURY i REKREACJI Wschowa
 
  54.7315
 2547Janusz Zwierzyński
Andrzej Mazurek
11.0
11.0
WPPAB Poznań
UNIA II Leszno
  54.5414
 2666Andrzej Żmuda
Robert Lewandowski
3.0
2.0
ZPZZBS-WKBS Choszczno  54.5314
 2761Kazimierz Brauer
Stanisław Owczarski
9.0
12.0
LB 
GOMAD Gorzów Wlkp.
  54.4213
 2889Krzysztof Hajkowski
Krzysztof Rogoziński
9.0
12.0
LBPromet Cargo Słubice
Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin
  53.8012
 2980Ilya Shpuntou
Kacper Wilczak
7.0
5.0
WP
DS
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
Profman KS AZS Wratislavia V WR
  53.3211
 3083Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
3.0
2.5
LBLatteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin  53.0410
 3145Robert Pogorzelski
Piotr Solecki
5.0
7.0
WPGOK Kaczory
RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
  52.909
 3264Artur Pomarański
Bogusław Drozd
4.0
2.5
ZPKB KONTRA Koszalin
SSMBS Dom Kultury Kolejarza Stargard
  52.409
 3342Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
3.0
4.0
LBKU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
KU AZS Uniwesytetu Zielonogórskiego
  52.068
 3423Roman Klejny
Jerzy Kubiak
11.0
5.0
LBZM Mestil Gorzów Wlkp.  51.927
 3514Andrzej Parmonik
Czesław Plachimowicz
5.0
5.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz  51.446
 3633Marek Banach
Ryszard Sałata
5.0
3.0
ZPZZBS Szczecin
ZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin
  51.095
 3732Kacper Tanaś
Krzysztof Krzeszowski
1.0
1.0
LBOSiR 1 Skwierzyna  50.935
 3879Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
2.0
3.0
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  50.834
 3925Rafał Junik
Janusz Przybysz
7.0
9.0
WP
KP
Budowlani Chodzież
Bemix Więcbork
  50.163
 4036Sławomir Zubrycki
Stefan Kubies
4.0
7.0
LBADWOKAT Żary  49.892
 4126Stanisław Pryputniewicz
Jan Obuchowicz
5.0
9.0
LBAZS PWSZ Sulechów  49.881
 4244Robert Włodkowski
Cezary Kmiecik
5.0
4.0
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno  49.85 
 4378Stanisław Pietrzak
Henryk Tyburczy
4.0
5.0
ZPZZBS-WKBS Choszczno  49.74 
 4431Radosław Liskowiak
Andrzej Garczyński
5.0
5.0
LBZM Mestil Gorzów Wlkp.  49.65 
 4535Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
12.0
12.0
ZPPOMORZANIN Nowogard  49.49 
 4674Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
9.0
4.0
LBLatteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin  49.36 
 4729Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LBGKS FADOM 1 Nowogród Bobrzański  49.04 
 4882Tadeusz Kowalicki
Maciej Arnold
7.0
5.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz  48.88 
 4949Skarbimir Kozar
Czesław Rekret
5.0
4.0
LBLatteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin
MOSiR 2 Kostrzyn
  48.79 
 5087Joanna Brede
Piotr Marcinowski
3.0
7.0
WP
DS
UKB KLEKS Szamotuły
GORACO KS AZS Wratislavia VII WR
  48.61 
 5181Wojciech Waszkowiak
Janusz Hliwa
12.0
7.0
LBGOMAD Gorzów Wlkp.
ZM Mestil Gorzów Wlkp.
  48.23 
 5277Mateusz Rymarczyk
Łukasz Frąckowiak
2.0
2.0
LBOSiR 1 Skwierzyna  48.18 
 5321Bolesław Onyszczuk
Henryk Bogucki
3.0
4.0
LBInstalko SBS 2 Międzyrzecz  47.96 
 5428Franciszek Świderski
Jerzy Świderski
9.0
7.0
ZPZZBS-BLOTKA Goleniów  47.95 
 5513Jan Stoklasek
Stanisław Borowiec
4.0
4.0
LBSINGLETON Głogów
 
  47.88 
 5627Arkadiusz Jaranowski
Stanisław Gromulski
2.0
3.0
LBInstalko SBS 3 Międzyrzecz
 
  47.84 
 5741Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0
LBZIEL-BRUK Zielona Góra  47.84 
 5830Mirosław Jedynak
Adam Łagowski
2.5
1.5
LBSteinpol Klub 17 WZB Wędrzyn
Instalko SBS 3 Międzyrzecz
  47.58 
 5992Daniel Fira
Radosław Maćczak
3.0
1.5
ZPZZBS-GENESIS Szczecin  47.45 
 6050Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPFikot Trefl Poznań
Credo Piła
  47.24 
 6117Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPSSMBS Dom Kultury Kolejarza Stargard  46.93 
 6215Zbigniew Nowak
Piotr Kiełczewski
4.0
5.0
ZPZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin  46.54 
 6337Andrzej Włodarczak
Andrzej Dudkiewicz
2.5
2.0
LBMOSiR 2 Kostrzyn  45.98 
 6411Bogusław Barański
Zbigniew Halat
3.0
12.0
WP
LB
Jardob Murowana Goślina
Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin
  45.97 
 6518Olga Wrzos
Leszek Jędrzejczak
4.0
1.0
MAWIST Pomiechówek  45.20 
 6690Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
3.0
3.0
LBMOSiR 1 Kostrzyn  45.06 
 6765Zbigniew Kosiór
Marek Marciniak
4.0
3.0
LBSteinpol Klub 17 WZB Wędrzyn  43.79 
 6876Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
4.0
5.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl  43.78 
 6959Stefan Kozicz
Krzysztof Kapturkiewicz
3.0
5.0
LB 
KS SM GRYMAS 2 Zielona Góra
  43.37 
 7069Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
5.0
3.0
LBZIEL-BRUK Zielona Góra
KS SM GRYMAS 2 Zielona Góra
  42.86 
 7154Marian Grzesiak
Krzysztof Cyranik
4.0
2.5
LB   42.80 
 7234Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
7.0
4.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz
OSiR 1 Skwierzyna
  42.76 
 7367Edward Sajkowski
Krzysztof Gromadziński
3.0
3.0
LBLatteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin  42.58 
 7420Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.0
1.5
LBInstalko SBS 3 Międzyrzecz  42.58 
 7552Wojciech Felsztyński
Edward Śniadecki
 
1.5
LBMOSiR 2 Kostrzyn
Instalko SBS 3 Międzyrzecz
  41.39 
 7656Halina Grześkowiak
Zdzisława Krzyżańska
1.0
1.0
LBInstalko SBS 2 Międzyrzecz  40.92 
 7763Ryszard Szkwarek
Agnieszka Ziomek
2.0
1.5
LBMOSiR 2 Kostrzyn
Promet Cargo Słubice
  40.69 
 7848Bogdan Mazierski
Andrzej Lewandowski
 
4.0
NZ
LB
   40.01 
 7971Błażej Franczyk
Kacper Rymarczyk
1.0
1.5
LBOSiR 1 Skwierzyna  39.74 
 8016Włodzimierz Lamcha
Jerzy Glezer
 
0.5
NZ
LB
   36.66 
 8162Dawid Dziobek
Adrian Dziobek
 
 
LBOSiR 2 Skwierzyna  33.28 
 8255Aleksandra Konieczna
Jędrzej Pacek
 
 
LBOSiR 2 Skwierzyna  29.91 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-22 o 17:27:01