XIX Memoriał Irka Nowaka
Poznań 30 listopada 2014


[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKL
 1111Mariusz Puczyński
Konrad Araszkiewicz
21.0
19.0
WPCONNECTOR Poznań  61.12122
 2103Piotr Wiankowski
Robert Nowicki
13.0
15.0
MA
WP
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  60.95116
 390Stanisław Janik
Paweł Siwiński
12.0
12.0
LBKart-El Gorzów  60.09110
 464Sławomir Zawiślak
Grażyna Busse
21.0
13.0
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy  59.85106
 525Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
13.0
13.0
WPOAZA Kórnik  59.67101
 668Aleksander Nowakowski
Aleksander Swatler
11.0
13.0
WP
ZP
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
 
  59.4096
 781Piotr Walczak
Tadeusz Kaczanowski
19.0
19.0
WPCONSUS CARBON Kalisz
KS WINKHAUS UNIA Leszno
  59.3092
 843Jan Obuchowicz
Zbigniew Blinkiewicz
9.0
3.0
LBGKT NAFTA Zielona Góra  58.3787
 930Kazimierz Omernik
Piotr Busse
19.0
18.0
PM
LU
ANDRZEJKI Gdańsk
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
  58.0682
 1036Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSKS AZS Polit.III Wrocław  57.9278
 1133Marcin Woźniak
Olech Bestrzyński
7.0
13.0
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  56.2873
 1244Michał Dembiński
Krzysztof Brudka
12.0
13.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
 
  56.0868
 1394Piotr Jassem
Krzysztof Jassem
9.0
24.0
WP
KP
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
Konkret Chełmno
  56.0563
 1480Adam Meller
Janusz Kopras
5.0
3.0
WPKopernik Poznań
IOR III Poznań
  55.8459
 1591Katarzyna Dufrat
Frank Svindahl
11.0
2.0
MP
MA
Petroactiv Piast Skawina
BATMIX AZS UW Warszawa
  55.8154
 1685Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
21.0
21.0
DSKS AZS Polit.I Wrocław  55.6049
 1787Robert Karanowski
Wojciech Waszkowiak
7.0
12.0
LBGOMAD Gorzów Wlkp.  55.5745
 1862Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WPFikot Trefl Poznań
IOR II Poznań
  55.5440
 19109Ewa Mielcarzewicz
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPSystem Poznań
KTB Konin
  55.1135
 2041Janusz Hliwa
Jerzy Poślednik
7.0
5.0
LBLatteria Tinis Steinpol Rzepin  54.6131
 2139Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marek Szabałowski
11.0
2.0
WP
ZP
Fundacja Taurus
MEC-KPPD Szczecinek
  54.4426
 2247Witold Szczepaniak
Artur Zariczny
4.0
3.0
WP
PK
System Poznań
 
  54.1924
 2311Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
7.0
11.0
MAK2 Raszyn  53.8523
 2420Ryszard Olenderek
Jan Kuczera
11.0
7.0
WPUKB KLEKS Szamotuły  53.7923
 2595Mirosław Małecki
Paweł Małecki
9.0
11.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
  53.5322
 26107Ryszard Smejda
Damian Wroński
5.0
11.0
ZPZOIM Szczecin  53.3921
 27105Ryszard Sakowicz
Rafał Gardzielewski
13.0
11.0
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
PAB Poznań
  53.0620
 2878Andrzej Aleksandrzak
Ryszard Pałasz
13.0
7.0
WPUKB KLEKS Szamotuły
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  52.9819
 2956Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
7.0
WPLIMAR Poznań  52.9219
 3067Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
2.5
1.5
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  52.5418
 3115Edward Kulus
Karol Mońko
9.0
3.0
WPLIMAR Poznań
TB Budowlani Poznań
  52.4317
 3261Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
19.0
11.0
SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
BATMIX AZS UW Warszawa
  52.4216
 3352Urszula Kędzierska
Ewa Banaszkiewicz
5.0
13.0
MABATMIX AZS UW Warszawa  52.4015
 3451Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MASpójnia I Warszawa  52.2315
 3563Przemysław Teleszyński
Waldemar Skóra
13.0
12.0
LD 
INWIT Pabianice
  52.2014
 3648Tadeusz Kowalicki
Roman Klejny
7.0
11.0
LBMeprozet Stare Kurowo
MKBS Sława Gorzów Wlkp.
  51.7413
 3777Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
11.0
5.0
LB
DS
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
Stow.BONA FIDE Świebodzice
  51.7312
 38110Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
2.5
3.0
WPDąbrówka Gimbaza Poznań
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
  51.3911
 3955Piotr Ertel
Wiesław Pastuszko
5.0
7.0
LBWDK Bez Atu Wolsztyn  51.3411
 4031Krzysztof Krause
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPIOR I Poznań  51.2710
 4192Lechosław Błaziński
Franciszek Świderski
12.0
9.0
ZPPOMORZANIN Nowogard
BLOTKA Goleniów
  51.089
 4219Zbigniew Halat
Ewa Waśkiewicz
12.0
3.0
LB
MA
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
 
  50.848
 43108Waldemar Burakowski
Łukasz Sobkiewicz
15.0
4.0
SL
MA
KS ENERGETYK Jaworzno
SKS Mazovia Warszawa
  50.577
 4466Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań  50.547
 4550Adam Hintertan
Andrzej Waszyński
12.0
1.5
ZPTROT Szczecin  50.386
 4618Paweł Bagrowski
Sławomir Wójcik
0.5
1.5
MA
DS
Smart 3 Ekipa 10
 
  50.085
 4765Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
2.5
2.5
WPDama Pik Trzcianka  50.024
 48100Mariusz Ilnicki
Maciej Rochowicz
5.0
4.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice
KS AZS Polit.VIII Wrocław
  49.773
 4993Jarosław Ostrowski
Grażyna Brewiak
13.0
18.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa  49.753
 5058Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPKTB Konin  49.582
 5172Paweł Marek
Dariusz Kurzawski
4.0
4.0
WPDąbrówka MM Poznań  49.531
 5269Janusz Wygowski
Sławomir Czapliński
9.0
5.0
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno  49.38 
 5321Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
9.0
3.0
DSMKS Zakrzów Wrocław  49.29 
 54106Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
3.0
2.5
WPWełna & Fundacja Taurus Skoki  48.99 
 5596Bartosz Stępień
Ryszard Konopka
5.0
12.0
WP
PM
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
FESTIWAL Słupsk
  48.96 
 5614Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
11.0
5.0
WPIOR II Poznań  48.70 
 5786Aleksandra Graczyńska
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPKopernik Poznań
IOR II Poznań
  48.63 
 5829Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
9.0
12.0
WPUKB KLEKS Szamotuły  48.54 
 5997Roman Szlachetka
Marian Siwy
12.0
11.0
ZPPOMORZANIN Nowogard  48.52 
 6076Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
9.0
WP
LB
Prosna Kalisz
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  48.30 
 6142Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
3.0
WPSokoły Poznań  48.17 
 6257Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
2.5
WPPAB Poznań  48.08 
 6360Jerzy Kaczmarek
Andrzej Spychała
4.0
4.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl  48.07 
 6449Grzegorz Rojewski
Adam Kozłowski
12.0
12.0
KP
LB
Chemik Bydgoszcz
Kart-El Gorzów
  48.06 
 6522Marek Sosiński
Tomasz Wasilewski
7.0
5.0
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań
LIMAR Poznań
  47.95 
 6637Zygfryd Banecki
Henryk Duszyński
3.0
3.0
WPKaro Poznań  47.87 
 6754Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
9.0
 
ZPGEOTECH Stargard
 
  47.52 
 6873Skarbimir Kozar
Krzysztof Rogoziński
5.0
12.0
LBLatteria Tinis Steinpol Rzepin
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  47.49 
 6983Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
3.0
0.5
WPPlatan Pleszew
 
  47.48 
 7040Zofia Szczerkowska
Leszek Zembrowski
1.5
3.0
WPAlpol Poznań
Fikot Trefl Poznań
-0.30 47.40 
 7134Adam Małdyk
Piotr Kiełczewski
3.0
5.0
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin  47.33 
 7275Jolanta Bartczak
Bogdan Zieliński
2.0
4.0
WP
KP
Ziemowit II Złotów
DOL-BY Bydgoszcz
  47.31 
 7327Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPChaos Gniezno  47.12 
 7453Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
13.0
9.0
LBANNEBERG Zielona Góra  47.07 
 7589Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Dymek
3.0
4.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl
PAB Poznań
  47.06 
 7679Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
5.0
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno  46.91 
 7745Małgorzata Augustyn
Piotr Surdyk
1.5
1.5
WPSystem Poznań  46.86 
 7846Stanisław Kotas
Czesław Rekret
5.0
3.0
LBMOSIR 1 Kostrzyn
MOSiR Kostrzyn 2
  46.82 
 79102Krzysztof Szymczak
Sławomir Maciejewski
4.0
4.0
WPKTB UKS Dwójka Konin  46.74 
 8098Zdzisław Pleskot
Daniel Fira
9.0
3.0
ZPTROT Szczecin  46.65 
 8188Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
7.0
4.0
WPKS UNIA II Leszno  46.56 
 8235Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
3.0
WPJardob Murowana Goślina
System Poznań
  46.55 
 83101Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
7.0
11.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice  46.35 
 8459Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
4.0
WPFikot Trefl Poznań  45.95 
 8599Agnieszka Sławenta
Anna Pełszyńska
3.0
5.0
PM
MA
LOS Gdynia
SKS Mazovia Warszawa
  45.67 
 86104Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
1.5
WPIOR I Poznań
PAB Poznań
  45.66 
 8738Bartosz Gajewski
Ryszard Szkwarek
3.0
1.5
LBMOSIR 1 Kostrzyn
MOSiR Kostrzyn 2
  45.29 
 8870Krzysztof Buzała
Sławomir Czech
3.0
5.0
LD
MA
Dalkia Łódź
Domwaluty.pl Warszawa
  45.27 
 8917Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WPChaos Gniezno  45.16 
 9071Roman Mączkowski
Marek Janik
4.0
4.0
WPAlpol Poznań
Sokoły Poznań
  45.09 
 9123Justyna Stachowiak
Beata Bojarska
4.0
4.0
WPChaos Gniezno  44.93 
 9274Robert Pogorzelski
Piotr Solecki
4.0
7.0
WPGOK Kaczory
RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
  43.95 
 9324Jan Adamczewski
Roman Kujawski
11.0
12.0
WPTB Budowlani Poznań  43.82 
 9412Waldemar Nowak
Hieronim Nowacki
3.0
5.0
WPTB Budowlani Poznań  43.61 
 9513Barbara Falkowska
Barbara Podgórska
4.0
3.0
PM
WP
 
Alpol Poznań
  42.53 
 9616Henryk Zasadzki
Ąndrzej Gintrowicz
 
 
NZ   41.88 
 9782Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
5.0
4.0
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno  41.32 
 9826Waldemar Bąk
Jarosław Marczewski
1.0
2.0
WPTemida Poznań  40.81 
 9984Robert Maliszewski
Maciej Ogorzelski
1.0
0.5
MASmart 3 Ekipa 10  40.18 
 10032Sławomir Nowacki
Roman Wośkowiak
1.5
2.0
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  38.94 
 10128Wojciech Witkowski
Zbigniew Kaczorowski
1.5
2.0
WPKaro Poznań  37.06 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-12-15 o 12:51:01