XIX Memoriał Irka Nowaka
Poznań 29 listopada 2014
XII Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Par Mikstowych


[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 122Justyna Stachowiak
Jerzy Mścisz
4.0
13.0
WPChaos Gniezno
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
62.6935
 247Agnieszka Sławenta
Piotr Wiankowski
3.0
13.0
PM
MA
LOS Gdynia
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
62.4932
 353Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
DSKS AZS Polit.III Wrocław 62.2629
 438Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MASpójnia I Warszawa 61.8626
 528Ewa Mielcarzewicz
Stanisław Janik
5.0
12.0
WP
LB
System Poznań
Kart-El Gorzów
60.8223
 631Jerzy Roszak
Beata Bojarska
9.0
4.0
WPChaos Gniezno 58.2920
 729Grażyna Brewiak
Krzysztof Jassem
18.0
24.0
MA
KP
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
Konkret Chełmno
57.8717
 824Sławomir Zawiślak
Grażyna Busse
21.0
13.0
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy 57.1714
 952Małgorzata Augustyn
Jerzy Nowak
1.5
12.0
WPSystem Poznań
LIMAR Poznań
57.0311
 1012Kazimierz Omernik
Danuta Krupnik
19.0
5.0
PM
MA
ANDRZEJKI Gdańsk
Piast I Feliksów
56.128
 1137Anna Pełszyńska
Łukasz Sobkiewicz
5.0
4.0
MASKS Mazovia Warszawa 55.747
 1218Urszula Kędzierska
Frank Svindahl
5.0
2.0
MABATMIX AZS UW Warszawa 55.617
 1334Bartosz Kaczmarek
Zofia Bałdysz
2.0
2.5
WPDąbrówka Gimbaza Poznań 55.116
 1446Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
4.0
4.0
WPLokator Gniezno 54.006
 1556Piotr Jassem
Justyna Jassem
9.0
3.0
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań 53.255
 1641Zbigniew Halat
Ewa Waśkiewicz
12.0
3.0
LB
MA
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
 
52.925
 1721Bogdan Zieliński
Jolanta Bartczak
4.0
2.0
KP
WP
DOL-BY Bydgoszcz
Ziemowit II Złotów
52.054
 1820Jacek Ciechomski
Katarzyna Dufrat
19.0
11.0
SW
MP
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
Petroactiv Piast Skawina
52.044
 1942Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
7.0
11.0
MAK2 Raszyn 51.963
 2023Robert Karanowski
Judyta Golińska
7.0
3.0
LBGOMAD Gorzów Wlkp.
 
51.473
 2155Marcin Szymański
Karolina Skubich
3.0
1.5
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań
Dąbrówka Student Poznań
51.122
 2225Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
 
 
NZ  50.832
 2317Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
2.5
3.0
WPWełna & Fundacja Taurus Skoki 50.431
 2411Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPTB Budowlani Poznań
Alpol Poznań
50.37 
 2527Zofia Mikołajczyk
Artur Wójcik
3.0
12.0
WPSystem Poznań
UKB KLEKS Szamotuły
50.11 
 2633Edmund Czubak
Ewa Banaszkiewicz
11.0
13.0
MABATMIX AZS UW Warszawa 49.54 
 2745Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
2.5
2.5
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 49.21 
 2819Alicja Kupczyk
Roman Wachowiak
5.0
18.0
KPChemik II Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
47.94 
 2940Alicja Stefanowska
Piotr Tyranowski
3.0
4.0
WPAlpol Poznań 47.82 
 3044Marta Ostrowska
Paweł Jassem
5.0
17.0
WP
SW
  47.61 
 3150Jolanta Jacoszek
Marek Bukowski
3.0
5.0
WPZiemowit ZŁotów
RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
47.60 
 3235Maciej Wybranowski
Aleksandra Graczyńska
4.0
4.0
WPIOR II Poznań
Kopernik Poznań
47.37 
 3313Jadwiga Nowak
Mieczysław Szczechowiak
11.0
3.0
WPIOR II Poznań
SBS Polonia Nowy Tomyśl
47.05 
 3451Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
9.0
 
ZPGEOTECH Stargard
 
46.47 
 3514Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
5.0
11.0
WPDąbrówka MM Poznań
Fundacja Taurus
46.37 
 3649Zofia Szczerkowska
Leszek Zembrowski
1.5
3.0
WPAlpol Poznań
Fikot Trefl Poznań
46.33 
 3732Michał Kanikowski
Barbara Falkowska
5.0
4.0
WP
PM
PAB Poznań
 
45.37 
 3843Piotr Czarnecki
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPCybinka Poznań 44.33 
 3948Krystyna Wiela
Henryk Duszyński
1.5
3.0
WP 
Karo Poznań
41.97 
 4039Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
1.0
1.0
WPCybinka Poznań 41.82 
 4136Anna Kulesza
Tomasz Libich
 
 
NZ  39.53 
 4216Bogumiła Jakubowska
Jarosław Bojko
2.5
7.0
WPDalkia Poznań 39.23 
 4330Michalina Anioła
Krzysztof Janecki
 
 
NZ
WP
 
PAB Poznań
38.49 
 4454Justyna Łaniewska
Piotr Surdyk
1.0
1.5
WPSystem Poznań 36.45 
 4515Stefan Żuberek
Mirosława Miętkiewska
4.0
2.0
WPAlpol Poznań
IOR III Poznań
34.18 
 4626Lidia Gapińska
Marek Gapiński
 
 
   32.74 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-11-30 o 09:50:11