VII turniej Grand Prix Wielkopolski 2013

Turniej o Laur Kwitnącej Magnolii


19 maja 2013 - OS Oaza Kórnik
[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKL
 147Piotr Tuczyński
Marcin Pędziński
12.0
13.0
WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań  63.5830
 214Maciej Sobieralski
Marek Szukała
13.0
13.0
WPOaza Kórnik  59.2228
 320Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
4.0
WPGIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
Budowlani Chodzież
  57.6525
 460Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPOaza Kórnik  57.3223
 550Aleksander Nowakowski
Marcin Woźniak
7.0
7.0
WPGIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań  56.4421
 654Marek Wichtowski
Mirosław Małecki
4.0
7.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl  55.1819
 757Ewa Mielcarzewicz
Justyna Stachowiak
4.0
2.5
WPSystem Poznań
GIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
  55.0717
 861Dariusz Lisiecki
Grzegorz Silny
1.5
0.5
WPTZBS Kalisz
PAB Poznań
-0.25 54.7314
 941Piotr Walczak
Piotr Busse
19.0
18.0
WPCONSUS Kalisz
PO-WA Poznań
  54.6512
 1015Marek Gielnik
Mariusz Branowski
4.0
4.0
WPAdmira Poznań  53.9210
 1121Piotr Stanikowski
Robert Komar
1.5
1.5
WPFikot Trefl Poznań  53.778
 1216Remigiusz Kaźmierczak
Dariusz Pannek
2.0
2.0
WPOKBS Progress II Ostrzeszów  53.536
 1362Janusz Wygowski
Andrzej Czepnik
7.0
4.0
WPNZBS Piła
Jagiellonka Piła
  53.476
 1411Andrzej Latanowicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WPOaza Kórnik  53.376
 1524Krzysztof Szymczak
Sławomir Maciejewski
4.0
4.0
WPProsna Kalisz  52.725
 1626Zbyszko Paluczek
Jerzy Nowak
2.5
12.0
WPFikot Trefl Poznań
Budowlani Chodzież
  52.335
 1739Mirosława Miętkiewska
Ryszard Grzybowski
2.0
2.0
WPOlimp II Poznań  52.184
 1837Józef Grewling
Marek Bukowski
4.0
4.0
WPPhilips Piła  52.044
 1943Waldemar Sroczyński
Andrzej Konczak
7.0
4.0
LB
PM
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  51.924
 2040Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
2.0
4.0
WPSokoły Poznań  51.783
 2151Andrzej Mazurek
Jacek Wędrychowicz
7.0
12.0
WPFikot Trefl Poznań
PAB Poznań
  51.403
 2213Leszek Rosochowicz
Marek Sosiński
4.0
4.0
WPChaos Gniezno
Dąbrówka Senior Poznań
  51.143
 2335Jerzy Rodziewicz
Jadwiga Nowak
4.0
7.0
WPIOR I Poznań
IOR II Poznań
  50.982
 2459Zbigniew Szumigalski
Karol Gołza
1.5
 
WPTZBS Kalisz  50.912
 2555Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Jędrzejewski
4.0
2.0
WPWełna Skoki
Dąbrówka Gimbaza Poznań
  50.881
 2644Ryszard Pałasz
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WPKTB Konin  50.271
 2723Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
4.0
WPKaro Poznań
Kopernik Poznań
  50.111
 2812Stanisław Janik
Jan Włodkowski
12.0
7.0
WPGIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań  49.85 
 2953Marek Klatkiewicz
Tomasz Wasilewski
4.0
4.0
WPAdmira Poznań
Limar Poznań
  49.61 
 3045Maciej Wybranowski
Waldemar Nowak
4.0
2.5
WPIOR II Poznań
Stokrotka Poznań
  49.32 
 3131Marcin Szymański
Bartosz Kaczmarek
2.0
1.5
WPDąbrówka Gimbaza Poznań
Dąbrówka ASKO Fresh Poznań
  49.22 
 3258Grażyna Busse
Krzysztof Brudka
7.0
12.0
WPPO-WA Poznań
CONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  49.00 
 3348Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
7.0
WPUKB Kleks Szamotuły  49.00 
 3417Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
2.5
0.5
WPTZBS Kalisz
 
  48.83 
 3529Robert Szeklicki
Maciej Gruszka
4.0
2.0
WPDąbrówka Senior Poznań  48.75 
 3656Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
4.0
2.5
WPPhilips Piła  48.27 
 3722Janusz Kellner
Witold Szczepaniak
 
4.0
NZ
WP
 
Limar Poznań
  48.07 
 3846Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
7.0
12.0
WPUKB Kleks Szamotuły  47.98 
 3949Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
2.0
WPPAB Poznań  47.83 
 4063Piotr Jassem
Justyna Stankiewicz
7.0
2.5
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań  47.70 
 4127Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
 
4.0
WPPAB Poznań
Wełna Skoki
  47.67 
 4242Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
0.5
0.5
WPCybinka Poznań  47.23 
 4334Adam Peszke
Tomasz Lipiński
4.0
2.5
WPSystem Poznań
Fikot Trefl Poznań
  46.60 
 4433Sławomir Nowacki
Roman Wośkowiak
 
 
NZ   46.53 
 4552Jerzy Mścisz
Janusz Zwierzyński
13.0
7.0
MP
WP
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Oaza Kórnik
  46.43 
 4636Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
4.0
2.5
WPDalkia Poznań  45.38 
 4732Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
4.0
4.0
WPLokator Gniezno  45.33 
 4828Zygmunt Grzegorczyk
Andrzej Dymek
7.0
2.5
WPPAB Poznań
System Poznań
  45.31 
 4930Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
2.5
2.5
WPOKBS Progress II Ostrzeszów  43.97 
 5038Barbara Speth
Piotr Czarnecki
0.5
0.5
WPCybinka Poznań  41.39 
 5118Andrzej Kędzierski
Mieczysław Zaborowski
4.0
2.5
WPFikot Trefl Poznań  40.64 
 5219Michał Zimpel
Zbigniew Zimpel
1.0
 
WP
NZ
Cybinka Poznań
 
  40.07 
 5325Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
0.5
0.5
WPCybinka Poznań  39.71 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-06-08 o 22:22:28