KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
ELIMINACJI OOM 2013

Wyniki nieoficjalne
proszę zmotywować siebie i zawodników do sprawdzania swoich zapisów w celu weryfikacji wyników

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %
 1122Konrad Paluszek
Konrad Majewski
 
 
MAAZS I UW Warszawa 74.04
 277Maciej Śliwiński
Przemysław Kurzak
1.0
1.0
MPUKS Jocker Oświęcim 71.33
 346Dawid Barzyk
Rafał Molenda
0.5
1.5
DSKS AZS PWR XIV Wrocław
BKB Pogrom Bolesławiec
66.42
 456Michał Sieradzki
Piotr Banaś
 
 
DSKS AZS PWR XIV Wrocław 65.10
 5101Piotr Godlewski
Łukasz Trendak
 
0.5
MAAZS III UW Warszawa 63.09
 6123Adam Trzaskowski
Stanisław Mączka
0.5
1.0
MAAZS I UW Warszawa 62.89
 7130Agata Krupińska
Dominika Handke
 
 
LDAKS WSS I Łódź 62.37
 8102Piotr Sawicki
Dariusz Syncerek
1.0
1.0
LDMKS Bzura II Ozorków
AKS WSS II Łódź
62.27
 993Katarzyna Rodzaj
Joanna Dańda
1.0
0.5
MPMPEC III Tarnów
UKS Olimpia Dwójka Kraków
62.14
 1090Wojciech Garncarz
Witold Petryszyn
1.0
1.5
MPMPEC III Tarnów 62.13
 1196Jędrzej Hycnar
Krzysztof Superson
2.0
2.0
MPMPEC I Tarnów
MTS Piast-CKiS Skawina II
62.08
 1272Przemysław Picheta
Łukasz Pląder
2.0
1.0
MPMTS Piast-CKiS Skawina II
MPEC II Tarnów
61.95
 1362Katarzyna Roszyk
Zofia Bałdysz
1.5
1.5
SL
DS
BUKS MDK MOSM II Bytom
KS AZS PWR VI Wrocław
61.71
 1455Daniel Lazaj
Aleksander Mydlarski
0.5
1.0
SLSENIOR II Katowice 61.42
 1582Aleksandra Byra
Joanna Byra
1.0
1.5
MPUKS Jocker Oświęcim 61.35
 16129Paweł Pęsiek
Piotr Pęsiek
1.0
1.0
MALUZIK II PIAST Feliksów 60.69
 1726Patryk Iwaniuk
Filip Czaplicki
0.5
 
PMBUDMOR TREFL Władyslawowo
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
60.59
 1816Weronika Radelczuk
Barbara Galikowska
1.0
1.0
PMBUDMOR Władysławowo 60.49
 1997Michał Krysa
Błażej Krawczyk
2.0
2.5
MPMPEC I Tarnów 60.24
 2019Bartosz Pędziński
Marcin Szymański
1.5
1.5
WPDąbrówka Gimbaza Poznań 60.07
 2133Michał Kałczyński
Kacper Pędziński
1.5
1.5
WPDąbrówka ASKO Fresh Poznań 59.28
 22131Przemysław Nitek
Bartosz Jankowski
0.5
0.5
MALUZIK I PIAST Feliksów 59.10
 2363Tomasz Potrawa
Michał Sikora
1.5
1.0
SLSENIOR II Katowice
TB Szombierki DMUKS Bytom
58.60
 2447Grzegorz Wrzoskiewicz
Mateusz Rymarczyk
 
1.0
LBGSBS OSiR 2 Skwierzyna
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
58.40
 2530Patryk Szczuczko
Adrian Górka
0.5
1.0
ZPMATOPOS Szczecinek 58.34
 2674Katarzyna Słabuszewska
Aleksandra Pacura
0.5
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 58.10
 2789Przemysław Michałek
Marcin Flis
0.5
 
MPMPEC III Tarnów
 
57.29
 2883Krzysztof Cetera
Piotr Wzorek
2.0
1.5
MPMPEC I Tarnów
MPEC III Tarnów
57.03
 2995Magdalena Chmielewska
Anna Burda
1.0
0.5
MPMKS KSOS Kraków 56.85
 3065Łukasz Śniadecki
Jan Wochowski
1.0
1.0
LBGSBS OSiR 1 Skwierzyna 56.78
 3125Monika Suchodolska
Małgorzata Kurkowska
 
 
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe 56.61
 3243Karolina Pyda
Wiktoria Hałas
1.0
0.5
SLSENIOR II Katowice 56.38
 33127Maria Dziegciar
Weronika Pasińska
 
1.0
MAAZS IV UW Warszawa
LUZIK III PIAST Feliksów
56.27
 3429Mikołaj Duczmal
Kamil Duczmal
1.5
1.5
WPDąbrówka ASKO Fresh Poznań 56.21
 3524Łukasz Wojnarowski
Robert Szczygieł
 
1.0
WPKTB-UKS Dwójka Konin
Dąbrówka Student Poznań
55.51
 3623Jakub Domeracki
Bartosz Popiela
1.0
1.0
WPDąbrówka ASKO Fresh Poznań 55.04
 37103Wojciech Wolski
Sebastian Furmanek
 
 
LDAKS WSS I Łódź 54.86
 3861Elżbieta Gołdyn
Joanna Kokot
0.5
 
DSKl.Log.Stowarzyszenie Piechowice
BKS Miles Milicz
54.80
 3913Łukasz Szymankiewicz
Konrad Kubzdela
1.0
0.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 54.50
 40105Anna Basaj
Anna Woźnica
 
 
MAAZS III UW Warszawa 54.41
 4131Anna Maduzia
Aleksandra Stec
0.5
 
ZPMATOPOS Szczecinek 54.29
 4278Karolina Piekarz
Magdalena Pasternak
0.5
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 53.42
 4350Tomek Mike
Sławomir Kachel
1.0
1.0
SLTB Szombierki DMUKS Bytom 53.41
 4411Jan Łuczkiewicz
Krystian Bojeczko
 
 
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe 51.34
 4552Patryk Konieczny
Jakub Korzyniewski
0.5
0.5
LBGSBS OSiR 1 Skwierzyna 51.31
 4645Ewa Dziubińska
Teresa Wojtusiak
1.0
0.5
SLSENIOR II Katowice 50.82
 4722Paweł Łuczak
Jerzy Niemczyk
1.0
1.0
WPDąbrówka VII LO Poznań 50.76
 4876Mikołaj Ostrzołek
Piotr Gil
0.5
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 50.56
 4958Jacek Małas
Filip Woźniak
 
 
DSKS AZS PWR XIV Wrocław 50.37
 5042Krzysztof Pietrończyk
Kamil Rosiek
0.5
0.5
LBGSBS OSiR 1 Skwierzyna 50.05
 5115Michał Rajczak
Dominik Szczepaniak
0.5
0.5
WPDąbrówka Młodzik Poznań 49.93
 52104Michał Kostecki
Grzegorz Gugała
 
 
MAUNTS Warszawa 49.15
 5353Rafał Kaleta
Mikołaj Gładki
 
 
DSKS AZS PWR Wrocław 48.94
 5420Julia Talarczyk
Katarzyna Sosnowska
 
 
WP  48.93
 55125Michał Turski
Marcin Markiewicz
 
 
MAAzs UW Staszic 1e
 
48.78
 5614Łukasz Wasielewski
Mateusz Nowak
1.0
0.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 48.74
 5741Jędrzej Janczewski
Mateusz Stachów
0.5
0.5
DSBKB Pogrom Bolesławiec 48.57
 5892Dawid Karpik
Marcin Krężołek
0.5
0.5
MPMZS 6 Gorlice 48.48
 5921Zuzanna Kwiatkowska
Natalia Radtke
1.0
1.0
WP
PM
Dąbrówka Junior Poznań
BUDMOR ZS1 Władysławowo
48.35
 6084Agnieszka Sroka
Małgorzata Szymańska
 
 
MP 
MKS KSOS Kraków
47.96
 6179Jan Tryba
Antoni Machowski
 
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
 
47.76
 6257Karolina Grzegorzewicz
Alicja Chełstowska
 
0.5
SL
LB
 
GSBS OSiR 2 Skwierzyna
47.08
 63121Joanna Kozłowska
Sylwia Jedyńska
0.5
 
LDMKS Jedynka II Łódź
AKS WSS II Łódź
47.04
 64106Antoni Siemiński
Bartłomiej Szewczyk
 
 
MAUNTS Warszawa 46.70
 6566Maria Chojnacka
Martyna Siejba
 
 
DSKS AZS PWR XIV Wrocław 46.65
 6685Kacper Krawczyk
Radosław Cieślik
 
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
Wyjście Awaryjne Kraków
46.26
 6786Alicja Mosiałek
Maja Mrozek
0.5
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 45.67
 68112Bartłomiej Ziółkowski
Marcin Młodzik
 
 
LDAKS WSS I Łódź 45.63
 6927Zuzanna Woźniak
Agata Szczuka
 
 
WPDąbrówka Los Poznań 45.55
 70124Igor Marczak
Filip Wrona
 
 
MAAZS UW Klub 45.24
 7149Michał Miksza
Przemysław Michalski
 
 
SLOLIMPIJCZYK Bielsko-Biała 45.01
 7264Michał Ludmann
Piotr Gierczak
 
 
DSKS AZS PWR XIV Wrocław
KS AZS PWR Wrocław
44.82
 7394Sebastian Sitko
Mateusz Średnicki
0.5
0.5
MPMPEC IV Tarnów 44.78
 74108Joanna Szymaszczyk
Aleksandra Wojsz
 
 
MAAZS UW Klub 44.40
 7560Ada Lipman
Ewa Zasucha
 
 
SLSENIOR II Katowice 43.67
 76110Mateusz Koperski
Bogumił Wierzchowski
 
0.5
MALUZIK III PIAST Feliksów 42.97
 7780Karolina Kozak
Magda Kańska
 
 
MP  42.30
 78109Piotr Stefański
Mateusz Gałasiński
 
 
LDAKS WSS I Łódź
 
42.06
 7951Krystian Fecyk
Michał Pietraszko
 
 
DSBKB Bolesławiec 41.88
 8018Marta Wieczorek
Julia Pawlak
 
 
WPDąbrówka Junior Poznań 40.93
 81107Teresa Kulka
Anna Wiązecka
 
 
MAAzs UW Staszic Ib 40.84
 82126Michalina Wilk
Małgorzata Kopania
 
 
MAAZS UW Klub 39.27
 8359Michał Gałuszka
Mikołaj Motak
 
 
SLOLIMPIJCZYK Bielsko-Biała 38.08
 8475Patrycja Kogut
Marta Lelek
 
 
MPMKS KSOS Kraków
 
37.88
 85111Agnieszka Ciepielewska
Karolina Udowicka
 
 
MAAZS IV UW Warszawa
Azs UW Staszic Ib
37.84
 8673Jan Dyduch
Sławomir Garcarz
 
 
MPMKS KSOS Kraków 37.72
 8712Krzysztof Drygalski
Cezary Odrzygóźdź
 
 
KPBydgoski Klub Brydżowy 37.17
 8899Michał Ślęzak
Bartosz Skrobisz
 
 
SWSBS ORLIK Brydżowy ZPO nr 1 Włoszczowa 36.18
 8948Marcin Sidorowicz
Arkadiusz Sygulski
 
 
DSKS AZS PWR XIV Wrocław
BKB Bolesławiec
36.14
 90100Dominik Świercz
Radosław Jamróz
 
 
SWSBS ORLIK Brydżowy ZPO nr 1 Włoszczowa 34.98
 9154Przemysław Ryłko
Daniel Szemik
 
 
SLOLIMPIJCZYK Bielsko-Biała 34.95
 9287Maciej Kazimierczak
Wojciech Król
 
 
MP 
UKS Olimpia Dwójka Kraków
34.61
 93132Krzysztof Buliński
Jakub Łapiński
 
 
LDAKS WSS I Łódź 34.43
 9488Arkadiusz Kras
Jakub Jezierski
1.0
0.5
MPMPEC IV Tarnów
UKS Jocker Oświęcim
34.42
 9532Bogumiła Szydłowska
Radosław Szydłowski
 
 
KPBydgoski Klub Brydżowy 34.30
 9698Mateusz Mroziński
Bartłomiej Bąba
 
 
SWSBS ORLIK Brydżowy ZPO nr 1 Włoszczowa 33.94
 9728Natalia Balcerzak
Marta Mroczkiewicz
 
 
WPDąbrówka Los Poznań 31.96
 9817Bartłomiej Noga
Grzegorz Kluczyński
 
 
KPBydgoski Klub Brydżowy 30.43
 9944Marta Sokołowska
Marcelina Misz
 
 
SLOLIMPIJCZYK Bielsko-Biała 28.61
 100128Magdalena Krzywdzińska
Monika Różycka
 
 
MAAZS UW Klub 25.67
 10134
 
 
   0.00
  71
 
 
   0.00
  81
 
 
   0.00
  91
 
 
   0.00

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-03-20 o 18:33:46