Grand Prix Wielkopolski 2013 - Nowy Tomyśl

Hotel HIFI, Paproć - 2013.06.23
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 130Jerzy Nowak
Zbyszko Paluczek
12.0
2.5
WPBudowlani Chodzież
Fikot Trefl Poznań
60.6326
 240Florian Fabiś
Grzegorz Wichtowski
4.0
4.0
LB
WP
KS TĘCZA Krosno Odrz.
SBS Polonia Nowy Tomyśl
57.1722
 339Ryszard Pałasz
Marcin Pędziński
4.0
13.0
WPKTB Konin
CONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
56.5918
 425Marek Wichtowski
Mieczysław Szczechowiak
4.0
2.5
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 55.8615
 521Olech Bestrzyński
Marcin Woźniak
13.0
7.0
WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
GIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
55.8611
 636Wiesław Pastuszko
Tomasz Jarmoliński
7.0
4.0
LBSYRENA Zbąszynek 54.457
 722Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
1.0
4.0
WPIOR II Poznań
Fikot Trefl Poznań
54.395
 813Zdzisław Stachowiak
Mieczysław Wiertelak
2.5
4.0
WP 
SBS Polonia Nowy Tomyśl
54.325
 919Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
7.0
7.0
WPFikot Trefl Poznań
Oaza Kórnik
54.244
 1031Justyna Stachowiak
Aleksander Nowakowski
2.5
7.0
WPGIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań 52.903
 1132Tomasz Lipiński
Witold Szczepaniak
2.5
4.0
WPFikot Trefl Poznań
Limar Poznań
52.873
 1226Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
4.0
WPGIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
Budowlani Chodzież
52.142
 1320Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
2.0
4.0
WPSokoły Poznań 50.901
 1412Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
12.0
4.0
WPKTB Konin
System Poznań
50.701
 1524Maciej Wybranowski
Andrzej Dymek
4.0
2.5
WPIOR II Poznań
System Poznań
50.41 
 1618Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
1.5
2.0
WPDąbrówka ASKO Fresh Poznań
Dąbrówka Gimbaza Poznań
50.29 
 1733Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
4.0
2.5
WP
DS
Chaos Gniezno
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
49.84 
 1827Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
4.0
2.5
WPDalkia Poznań 49.80 
 1916Leszek Rosochowicz
Marek Sosiński
4.0
4.0
WPChaos Gniezno
Dąbrówka Senior Poznań
49.41 
 2011Maciej Sobieralski
Marek Szukała
13.0
13.0
WPOaza Kórnik 47.73 
 2129Krzysztof Rogoziński
Czesław Rekret
12.0
2.5
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
Suhsi Bar provincia Słubice
45.27 
 2228Marian Grzesiak
Andrzej Plewiński
4.0
 
LB
NZ
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
 
44.70 
 2338Sławomir Nowacki
Roman Wośkowiak
 
 
NZ  44.06 
 2417Janusz Kopras
Wojciech Witkowski
2.0
1.5
WPIOR III Poznań
Karo Poznań
42.71 
 2537Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
1.0
2.0
WPPAB Poznań 41.62 
 2614Jerzy Kaczmarek
Andrzej Spychała
4.0
4.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 40.75 
 2723Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
2.0
1.0
WPDalkia Poznań 40.44 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-06-23 o 16:43:20