Grand Prix Wielkopolski 2013
2013-09-01
Gimnazjum nr 1 w Skokach
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKL
 128Marcin Pędziński
Paweł Siwiński
13.0
7.0
WP
LB
CONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
Kart-El Gorzów
  61.5228
 247Jan Borychowski
Stanisław Zakrzewski
12.0
12.0
WPOaza Kórnik
PO-WA Poznań
  57.5326
 365Jacek Melcer
Marcin Woźniak
4.0
7.0
WP 
GIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
  57.4324
 412Józef Grewling
Marek Bukowski
4.0
4.0
WPPhilips Piła  57.2922
 524Maciej Gruszka
Robert Szeklicki
2.0
4.0
WPDąbrówka Senior Poznań  56.0920
 637Bartosz Kaczmarek
Marcin Szymański
1.5
2.0
WPDąbrówka ASKO Fresh Poznań
Dąbrówka Gimbaza Poznań
  55.3718
 722Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
4.0
WPGIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
Budowlani Chodzież
  54.8816
 859Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
4.0
7.0
WPJagiellonka Piła
NZBS Piła
  54.8614
 940Justyna Stankiewicz
Piotr Jassem
2.5
7.0
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań  54.7512
 1052Andrzej Witkowski
Jan Grygier
18.0
2.5
WPOaza Kórnik
UKB Kleks Szamotuły
  54.6610
 1151Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
13.0
4.0
WPUKB Kleks Szamotuły  54.098
 1264Marek Lewandowicz
Jerzy Wilczek
2.0
2.0
WPOOK Oborniki  53.986
 1315Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
12.0
7.0
WPGIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
Oaza Kórnik
  53.956
 1463Maciej Sobieralski
Marek Szukała
13.0
13.0
WPOaza Kórnik  53.896
 1562Henryk Duszyński
Roman Mączkowski
2.5
4.0
WPKopernik Poznań
Alpol Poznań
  53.615
 1617Jerzy Mścisz
Bogdan Świątek
13.0
12.0
MP
WP
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Oaza Kórnik
  53.075
 1749Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
1.5
1.5
WPKTB II Konin  53.024
 1818Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
7.0
7.0
WPFikot Trefl Poznań
Oaza Kórnik
-0.25 52.954
 1966Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
4.0
2.5
WP
DS
Chaos Gniezno
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
  52.694
 2044Piotr Stanikowski
Robert Komar
1.5
1.5
WPFikot Trefl Poznań  52.363
 2157Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
2.5
2.5
WPFikot Trefl Poznań  51.703
 2233Przemysław Kacprzak
Wojciech Wójciak
2.5
4.0
KPGamma Logistic Włocławek  51.243
 2346Andrzej Chudy
Marek Piechociński
2.5
4.0
LB
WP
Kart-El Gorzów
Lokator Gniezno
  51.042
 2461Cezary Bura
Sławomir Polak
7.0
4.0
WPKS Unia II Leszno  50.902
 2548Grzegorz Jędrzejewski
Janusz Jędrzejewski
2.0
4.0
WPDąbrówka Gimbaza Poznań
Wełna Skoki
  50.812
 2616Zdzisław Węglicki
Tadeusz Szymowłos
 
 
NZ   50.391
 2750Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
4.0
4.0
WPProsna Kalisz  50.101
 2836Zbigniew Cholewiński
Marek Juszczak
0.5
4.0
WPNZBS Piła
Wełna Skoki
  50.031
 2923Janusz Michalec
Jerzy Rodziewicz
4.0
4.0
WPIOR I Poznań  49.71 
 3034Leszek Rosochowicz
Marek Sosiński
4.0
4.0
WPChaos Gniezno
Dąbrówka Senior Poznań
  49.52 
 3135Roman Grabowski
Benedykt Mieszczak
2.0
2.0
KPBemix Więcbork  49.50 
 3231Leszek Karwasiński
Marek Waraczewski
2.5
2.0
WPWKBS Września  49.32 
 3355Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
4.0
2.0
WPSokoły Poznań  48.79 
 3426Tadeusz Bryła
Adam Piszczek
0.5
1.0
WPPiast PSML-W Piła  48.60 
 3521Zygmunt Grzegorczyk
Ryszard Nowicki
7.0
2.5
WPPAB Poznań
Alpol Poznań
  48.42 
 3658Sławomir Czapliński
Piotr Solecki
4.0
4.0
WPPil-Building Piła
Budowlani Chodzież
  48.34 
 3742Ewa Mielcarzewicz
Piotr Surdyk
4.0
1.5
WPSystem Poznań  48.10 
 3825Andrzej Stypczyński
Wojciech Zimniak
2.5
2.5
WPWKBS Września  47.62 
 3956Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
LB
KP
Kart-El Gorzów
Chemik Bydgoszcz
  47.46 
 4020Zbigniew Kaczmarek
Michał Kaczmarek
2.5
2.0
KPInstalator Pelikan Szubin  47.29 
 4145Włodzimierz Kwiatkowski
Ryszard Pałasz
12.0
4.0
WPKTB Konin  47.17 
 4232Mirosław Kuśmierek
Karol Nowak
1.0
1.5
KPKJ Plast Bydgoszcz  46.92 
 4354Andrzej Szczygieł
Michał Nowicki
1.5
2.0
WPZiemowit II Złotów  46.92 
 4441Radzisław Oczkowicz
Jan Olkowicz
2.5
4.0
WPPhilips Piła  46.69 
 4514Jacek Wędrychowicz
Jadwiga Nowak
12.0
7.0
WPPAB Poznań
IOR II Poznań
  46.56 
 4613Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
2.5
2.5
WPWełna Skoki  46.46 
 4753Mirosław Powązka
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
2.5
WPOKBS Progress II Ostrzeszów  45.64 
 4838Andrzej Kot
Tadeusz Smurawa
2.0
2.0
WP   45.49 
 4911Grzegorz Samol
Kazimierz Lis
2.5
4.0
WPPhilips Piła  45.04 
 5039Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
2.0
1.0
WPPAB Poznań  44.05 
 5119Tomasz Mielcarek
Michał Futro
2.5
2.5
WPWełna Skoki  43.38 
 5243Jan Kalicki
Adam Misiak
2.5
2.0
WPOOK Oborniki  43.08 
 5330Adam Meller
Andrzej Kucharski
4.0
4.0
WPKopernik Poznań
Karo Poznań
  42.40 
 5429Tadeusz Grewling
Wiesław Świderski
1.5
 
KP
NZ
   41.43 
 5560Zdzisława Zabłocka
Tomasz Dorobek
2.0
2.5
WPOKBS Progress II Ostrzeszów  41.17 
 5627Andrzej Kędzierski
Mieczysław Zaborowski
4.0
2.5
WPFikot Trefl Poznań  40.98 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-09-02 o 18:34:57