55. Mityng Bursztynowy
Cavendish
Hala "Floating Arena" - 27 września 2013

[strona PZBS]
[strona ZZBS] [strona LZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub±wynikPKLPDF
 179Ryszard Sakowicz
Piotr Klimacki
12.0
18.0
LB
ZP
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
SANTE
  66.3931134
 276Marian Białecki
Grzegorz Niewiarowski
1.5
2.5
ZP   58.7829132
 317Zbigniew Lasocki
Grzegorz Kaźmierczak
7.0
7.0
ZPRYSIE Szczecin
KLUB WOJSKOWY Stargard
  57.6727130
 459Maciej Chrobot
Daniel Fira
2.0
2.0
ZPJAGÓDKA Szczecin  53.5525128
 550Grzegorz Rybacki
Ryszard Kłosiński
4.0
7.0
ZPJAGÓDKA Szczecin
SANTE
  52.4824126
 614Janusz Błaszczyk
Tomasz Derba
7.0
7.0
ZPGEOTECH Stargard
ZIELONI - Stargard
  46.9522124
 713Włodzimierz Abkowicz
Eligiusz Śmieja
1.0
1.5
ZPŚMIAŁY Police
 
  40.4820122
 844Stefan Zylberstein
Jonas Hogedal
5.0
5.0
SWE   36.7118120
 946Mieczysław Rogowski
Cezary Kawiak
4.0
2.5
ZPBLOTKA Goleniów  36.0816118
 1045Galina Nilsson
Lars-Erik Moberg
5.0
5.0
SWE   34.6515116
 1170Piotr Siemaszko
Ryszard Smejda
4.0
4.0
ZPSANTE
ZOIM Szczecin
  33.8413114
 1227Curt Sjolin
Edward Niewierowski
1.5
7.0
LB
ZP
GOMAD Gorzów Wlkp.
 
  33.4511112
 1356Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
7.0
7.0
ZPKB Kołobrzeg  30.429110
 1463Piotr Kalinowski
Rafał Kowalczyk
1.0
0.5
ZPAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Szczecin  30.017108
 1540Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
18.0
18.0
WP
PM
KS UNIA Leszno
ANDRZEJKI Gdańsk
  28.657106
 1639Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
12.0
4.0
ZPSANTE  26.346104
 1778Aneta Jarmocik
Włodzimierz Buze
4.0
18.0
ZP
MA
 
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
  22.426102
 1867Jerzy Razik
Piotr Wasylko
13.0
7.0
ZPZOIM Szczecin  22.266100
 1936Wioleta Paczyńska
Zdzisław Moleń
 
 
NZ   22.20598
 2029Kazimierz Duszyński
Krzesław Grzywacz
2.5
2.0
ZPPOD WIEŻĄ Szczecin
 
  22.10596
 2172Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1  20.64594
 2266Bogusław Zieliński
Roman Szlachetka
4.0
7.0
ZPLKS POMORZANIN Nowogard  16.87492
 2318Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPGEOTECH Stargard  16.46490
 2457Robert Zaciura
Robert Cylwik
1.5
4.0
ZPASKO-TECH I - Szczecin  15.50488
 2543Kazimierz Szlachta
Ryszard Urbański
7.0
4.0
ZPZZBS Szczecin
RYSIE Szczecin
  12.50386
 2612Adam Małdyk
Piotr Kiełczewski
2.0
4.0
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin  8.40384
 2742Włodzimierz Mysłek
Włodzimierz Reszelski
4.0
7.0
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin  8.38382
 2853Przemysław Klęsk
Grzegorz Adamski
4.0
2.5
ZPAMATOR Szczecin  8.32380
 2937Jacek Batóg
Patryk Araszkiewicz
4.0
4.0
ZPASKO-TECH I - Szczecin
TRZYNASTKA-XIII LO Szczecin
  7.94278
 3023Waldemar Krych
Mirosław Wojcieszek
2.5
2.0
ZPPOD WIEŻĄ Szczecin  7.84276
 3180Anna Maduzia
Adrian Górka
1.5
1.5
ZPMATOPOS Szczecinek  5.86274
 3247Stanisław Janik
Jan Pawlikaniec
12.0
4.0
WP
DS
GIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
MKS Nysa III Zgorzelec
  5.64172
 3351Eugeniusz Karczyński
Leszek Piechocki
2.0
1.5
ZPOMEGA Police  4.78170
 3428Cezary Jarmuł
Stanisław Grzyb
4.0
4.0
ZPSANTE
FLOTA Świnoujście
  3.86168
 3516Dżemil Półtorzycki
Leszek Muras
2.5
1.0
ZPCEREMONIA Szczecin
ZZBS Szczecin
  2.83 66
 3619Grzegorz Żurawski
Jacek Rybacki
2.0
4.0
ZP
LB
LZS Barnisław
PROMET Cargo Słubice
  -0.01 64
 3758Piotr Węgrzyn
Andrzej Paluch
2.5
1.5
ZPŚMIAŁY Police  -0.44 62
 3860Marek Banach
Ryszard Sałata
4.0
2.5
ZPKB Kołobrzeg
RYSIE Szczecin
  -1.13 60
 3977Michał Lewiński
Adam Kozłowski
12.0
12.0
LBKart-El Gorzów  -2.12 58
 4020Stefan Cichy
Kazimierz Jordan
2.5
4.0
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin
RYSIE Szczecin
  -4.03 56
 4154Konrad Araszkiewicz
Rafał Przybylski
19.0
1.5
ZPASKO-TECH I - Szczecin  -4.22 54
 4252Marek Goraj
Grzegorz Seweryn
2.5
2.0
ZPCEREMONIA Szczecin  -6.95 52
 4368Zbigniew Nowak
Rudolf Głuszek
2.5
2.5
ZPJAGÓDKA Szczecin
OMEGA Police
  -8.90 50
 4469Daniel Bogdziel
Marcin Dobrowolski
1.0
2.0
ZPMATOPOS Szczecinek  -11.74 48
 4522Dominik Jarmocik
Sławomir Wrona
2.5
2.5
ZPZOIM Szczecin
JAGÓDKA Szczecin
  -13.18 46
 4655Damian Ćwirko
Tomasz Rusiecki
4.0
7.0
ZPSANTE
ZOIM Szczecin
  -16.19 44
 4761Lechosław Błaziński
Julian Pisarek
12.0
12.0
ZPBLOTKA Goleniów  -17.42 42
 4838Romuald Paszkowski
Tadeusz Janiak
4.0
2.5
ZPAPTEKA ASA  -17.62 40
 4935Lind Kjell-Aeke
Lennart Ttermanssch
5.0
5.0
SWE   -19.48 38
 5026Jan Majkut
Mirosław Chwalko
7.0
2.0
ZPAMATOR Szczecin
ZOIM Szczecin
  -22.34 36
 5121Andrzej Matysek
Ryszard Szewczyk
2.0
0.5
ZPLZS Barnisław  -24.86 34
 5249Radosław Maćczak
Łukasz Bożykowski
0.5
0.5
ZPAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Szczecin  -27.17 32
 5373Michał Szelągowski
Lech Mokrzycki
1.5
2.5
ZPZIELONI - Stargard
AMATOR Szczecin
  -31.41 30
 5432Leszek Konieczny
Marian Siwy
4.0
7.0
ZPLKS POMORZANIN Nowogard  -31.46 28
 5531Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
12.0
12.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1  -33.67 26
 5624Hanna Zembrzuska
Roman Gazduła
7.0
1.5
ZPAMATOR Szczecin  -38.14 24
 5764Patryk Szczuczko
Aleksandra Stec
1.0
1.0
ZPMATOPOS Szczecinek  -38.91 22
 5841Zbigniew Sękowski
Jacek Reszczyński
2.0
 
ZPPOD WIEŻĄ Szczecin
CEREMONIA Szczecin
  -39.93 20
 5948Krzysztof Wielemborek
Andrzej Gil
2.0
2.5
ZPOMEGA Police  -40.93 18
 6034Bodil Wikstroem
Niusia Lichtman
5.0
5.0
SWE   -40.93 16
 6125Mieczysław Manik
Maria Domagałło
2.0
0.5
ZP
PM
ŚMIAŁY Police
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  -42.95 14
 6271Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
1.5
1.5
ZPASKO-TECH II - Szczecin  -43.67 12
 6333Czesław Dalecki
Jan Włoszek
2.5
 
ZP
NZ
NA RAZIE PASS Wieś Donatowo
 
  -53.96 10
 6462Jerzy Świderski
Henryk Cieśla
7.0
2.0
ZPBLOTKA Goleniów  -54.30 8
 6515Andrzej Włodarczak
Maryla Nakoneczna
1.5
0.5
LB
ZP
MOSiR Kostrzyn 2
ZZBS Szczecin
  -57.76 6
 6611Andrzej Łuczak
Wiktor Kujda
2.5
2.5
ZPPKP CARGO II Szczecin  -58.06 4
 6730Henryk Tyburczy
Zbigniew Barej
4.0
1.5
ZPAPTEKA ASA
 
  -61.35 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-09-28 o 15:41:19