55. Mityng Bursztynowy
Maxy
Hala "Floating Arena" - 28 września 2013

[strona PZBS]
[strona ZZBS] [strona LZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 153Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
18.0
18.0
WP
PM
KS UNIA Leszno
ANDRZEJKI Gdańsk
  64.90100243
 239Roman Szlachetka
Bogusław Zieliński
7.0
4.0
ZPLKS POMORZANIN Nowogard  61.9494240
 391Ryszard Smejda
Piotr Siemaszko
4.0
4.0
ZPZOIM Szczecin
SANTE
  60.3089237
 447Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1  60.0484234
 588Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
18.0
12.0
ZP
LB
SANTE
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
  60.0379231
 677Jerzy Razik
Piotr Wasylko
13.0
7.0
ZPZOIM Szczecin  58.2774228
 756Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
18.0
19.0
PM
PD
FESTIWAL Słupsk
 
  56.2469225
 822Mieczysław Rogowski
Cezary Kawiak
4.0
2.5
ZPBLOTKA Goleniów  56.1665222
 981Damian Ćwirko
Tomasz Rusiecki
4.0
7.0
ZPSANTE
ZOIM Szczecin
  56.1460219
 1024Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Reszelski
2.5
7.0
ZP 
KLUB PICKWICKA Szczecin
  55.8955216
 1117Leszek Konieczny
Marian Siwy
4.0
7.0
ZPLKS POMORZANIN Nowogard  55.8150213
 1227Adrian Górka
Marcin Dobrowolski
1.5
2.0
ZPMATOPOS Szczecinek  55.1845210
 1341Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
12.0
4.0
ZPSANTE  55.1341207
 1432Tomasz Derba
Włodzimierz Mysłek
7.0
4.0
ZPZIELONI - Stargard
KLUB PICKWICKA Szczecin
  54.8036204
 1583Krzysztof Dudziński
Kazimierz Jordan
4.0
4.0
ZPRYSIE Szczecin  54.3231201
 1684Stanisław Janik
Jan Pawlikaniec
12.0
4.0
WP
DS
GIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
MKS Nysa III Zgorzelec
  54.2626198
 1752Lechosław Błaziński
Julian Pisarek
12.0
12.0
ZPBLOTKA Goleniów  54.1721195
 1889Jacek Batóg
Robert Cylwik
4.0
4.0
ZPASKO-TECH I - Szczecin  54.1620192
 1986Rafał Przybylski
Konrad Araszkiewicz
1.5
19.0
ZPASKO-TECH I - Szczecin  54.1219189
 2073Grzegorz Kaźmierczak
Zbigniew Lasocki
7.0
7.0
ZPKLUB WOJSKOWY Stargard
RYSIE Szczecin
  53.5118186
 2162Curt Sjolin
Edward Niewierowski
1.5
7.0
LB
ZP
GOMAD Gorzów Wlkp.
 
  53.4817183
 2270Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
12.0
12.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1  53.2817180
 2342Jan Majkut
Ryszard Sawicki
7.0
4.0
ZP
WP
AMATOR Szczecin
Jagiellonka Piła
  52.9816177
 2420Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
2.0
2.0
ZPUZDROWISKO Połczyń  52.7715174
 2537Dominik Jarmocik
Sławomir Wrona
2.5
2.5
ZPZOIM Szczecin
JAGÓDKA Szczecin
  52.6514171
 2687Daniel Fira
Maciej Chrobot
2.0
2.0
ZPJAGÓDKA Szczecin  52.5813168
 2764Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
LBKart-El Gorzów  52.5012165
 2871Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
7.0
7.0
ZPKB Kołobrzeg  52.4712162
 2966Zbigniew Sękowski
Jacek Reszczyński
2.0
 
ZPPOD WIEŻĄ Szczecin
CEREMONIA Szczecin
  52.3511159
 3078Kazimierz Szlachta
Ryszard Urbański
7.0
4.0
ZPZZBS Szczecin
RYSIE Szczecin
  52.0810156
 3150Grzegorz Rybacki
Ryszard Kłosiński
4.0
7.0
ZPJAGÓDKA Szczecin
SANTE
  51.909153
 3249Krzysztof Hajkowski
Czesław Plachimowicz
7.0
4.0
LBPROMET Cargo Słubice
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
  51.888150
 3316Robert Pogorzelski
Jerzy Gurzęda
4.0
7.0
WPGOK Kaczory
Jagiellonka Piła
  51.727147
 3485Ryszard Sałata
Marek Banach
2.5
4.0
ZPRYSIE Szczecin
KB Kołobrzeg
  51.687144
 3528Leszek Piechocki
Eugeniusz Karczyński
1.5
2.0
ZPOMEGA Police  51.656141
 3655Waldemar Krych
Mirosław Wojcieszek
2.5
2.0
ZPPOD WIEŻĄ Szczecin  51.535138
 3729Tadeusz Janczurewicz
Marek Szabałowski
4.0
1.5
WP
ZP
Bridge Club MOSiR Wałcz
MEC-KPPD Szczecinek
  51.184135
 3830Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
4.0
7.0
WPPil-Building Piła
NZBS Piła
  50.883132
 3946Grzegorz Żurawski
Jacek Rybacki
2.0
4.0
ZP
LB
LZS Barnisław
PROMET Cargo Słubice
  50.783129
 4068Ryszard Szkwarek
Łukasz Wieczorek
1.5
2.0
LBMOSiR Kostrzyn 2  50.702126
 4175Aneta Jarmocik
Włodzimierz Buze
4.0
18.0
ZP
MA
 
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
  50.281123
 4226Jacek Leśniczak
Aleksander Swatler
13.0
13.0
WP
PM
KS UNIA Leszno
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  50.27 120
 4382Cezary Jarmuł
Stanisław Grzyb
4.0
4.0
ZPSANTE
FLOTA Świnoujście
  50.18 117
 4425Stanisław Charkot
Zbigniew Ogrodnik
4.0
7.0
ZPRYSIE Szczecin  50.00 114
 4534Andrzej Matysek
Ryszard Szewczyk
2.0
0.5
ZPLZS Barnisław  49.74 111
 4643Marian Białecki
Grzegorz Niewiarowski
1.5
2.5
ZP   49.64 108
 4745Halina Baran
Stanisław Kotas
2.5
4.0
LBMOSiR Kostrzyn 1  49.55 105
 4819Włodzimierz Abkowicz
Stefan Cichy
1.0
2.5
ZPŚMIAŁY Police
KLUB PICKWICKA Szczecin
  49.30 102
 4923Mieczysław Manik
Maria Domagałło
2.0
0.5
ZP
PM
ŚMIAŁY Police
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  49.20 99
 5044Jonas Hogedal
Stefan Zylberstein
5.0
5.0
SWE   48.94 96
 5167Romuald Paszkowski
Tadeusz Janiak
4.0
2.5
ZPAPTEKA ASA  48.87 93
 5251Judyta Michałowicz-Wnęk
Artur Wnęk
2.0
1.5
ZP   48.59 90
 5357Andrzej Gil
Marek Goraj
2.5
2.5
ZPOMEGA Police
CEREMONIA Szczecin
  48.56 87
 5479Lech Mokrzycki
Michał Szelągowski
2.5
1.5
ZPAMATOR Szczecin
ZIELONI - Stargard
  48.43 84
 5576Piotr Kalinowski
Rafał Kowalczyk
1.0
0.5
ZPAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Szczecin  47.87 81
 5618Patryk Szczuczko
Daniel Bogdziel
1.0
1.0
ZPMATOPOS Szczecinek  47.81 78
 5721Eugeniusz Frasoński
Jerzy Stańczyk
4.0
4.0
ZP 
JAGÓDKA Szczecin
  47.55 75
 5858Katarzyna Kubasik
Wojciech Abratkiewicz
2.0
2.0
ZPLZS Barnisław  47.52 72
 5972Jerzy Świderski
Bogdan Świadek
7.0
2.0
ZPBLOTKA Goleniów
 
  47.45 69
 6035Andrzej Paluch
Piotr Węgrzyn
1.5
2.5
ZPŚMIAŁY Police  47.29 66
 6169Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
2.0
4.0
ZPMKB KONTRA Mielno  47.27 63
 6280Dżemil Półtorzycki
Marek Siech
2.5
4.0
ZPCEREMONIA Szczecin
PKP CARGO I Szczecin
  47.27 60
 6312Andrzej Włodarczak
Roman Rysiewicz
1.5
 
LB
NZ
MOSiR Kostrzyn 2
 
  46.95 57
 6433Anna Maduzia
Aleksandra Stec
1.5
1.0
ZPMATOPOS Szczecinek  46.73 54
 6554Bodil Wikstroem
Niusia Lichtman
5.0
5.0
SWE   46.62 51
 6674Galina Nilsson
Lars-Erik Moberg
5.0
5.0
SWE   45.85 48
 6740Bartosz Gajewski
Mariusz Wierzchowski
2.5
1.0
LB
ZP
MOSiR Kostrzyn 1
KB Kołobrzeg
  45.76 45
 6813Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
4.0
ZPGEOTECH Stargard  45.67 42
 6914Hanna Zembrzuska
Roman Gazduła
7.0
1.5
ZPAMATOR Szczecin  44.75 39
 7038Czesław Dalecki
Jan Włoszek
2.5
 
ZP
NZ
NA RAZIE PASS Wieś Donatowo
 
  44.49 36
 7148Krzysztof Lipowski
Dariusz Głowiński
2.0
0.5
ZPAOS Koszalin  44.09 33
 7211Edward Malinowski
Waldemar Pomorski
2.5
4.0
ZPPOD WIEŻĄ Szczecin -0.20 43.70 30
 7315Ryszard Pawłowski
Dorota Sosinowicz
4.0
1.0
ZPGEOTECH Stargard
ASKO-TECH II - Szczecin
  43.49 27
 7436Daniel Wacławek
Zdzisław Michalski
1.0
2.5
MA
ZP
MILAN CPK Milanówek
KB Kołobrzeg
  42.62 24
 7565Wiktor Kujda
Andrzej Łuczak
2.5
2.5
ZPPKP CARGO II Szczecin  42.38 21
 7663Radosław Maćczak
Łukasz Bożykowski
0.5
0.5
ZPAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Szczecin  41.96 18
 7760Adam Małdyk
Piotr Kiełczewski
2.0
4.0
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin  40.67 15
 7861Henryk Cieśla
Jerzy Romańczuk
2.0
0.5
ZPBLOTKA Goleniów  40.55 12
 7959Mirosław Stelmaszyk
Krzysztof Lubkowski
1.5
1.5
ZPASKO-TECH II - Szczecin  40.13 9
 8031Marek Kleszczewski
Marian Wojtachnio
1.0
0.5
ZPLZS Barnisław  34.98 6
 8190Barbara Smulska
Waldemar Szczepański
 
1.5
ZP
SL
 
AKCES Katowice
  32.08 3

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-09-28 o 18:25:36