51. Bydgoski Mityng Brydżowy Łuczniczka
Grand Prix Polski Par

2014-03-16
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 152Jacek Kalita
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
19.0
2.5
KP
MA
Konkret Chełmno
AZS UW Warszawa II
62.78200
 212Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
13.0
PKElektromontaż Rzeszów 61.78195
 322Piotr Zatorski
Paweł Jassem
15.0
15.0
SWSPS CONSTRUCTION KIELCE 61.21190
 418Tadeusz Żurek
Arkadiusz Stanisławski
2.5
2.0
KPMLKS Solec Kujawski 59.60184
 5157Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
4.0
4.0
MAGOK Bielsk
MASOVIA Płock
59.56179
 6170Rafał Marks
Mateusz Sobczak
4.0
4.0
MAAZS UW Warszawa 58.39175
 7131Ryszard Woliński
Marek Urbański
7.0
7.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 58.31170
 841Piotr Tuczyński
Michał Klukowski
12.0
13.0
MA
DS
Bridge24.pl
RUCH SA AZS PWR I Wrocław
58.01166
 980Tomasz Włodarczak
Jerzy Sieracki
7.0
7.0
WPKS UNIA WINKHAUS Leszno 57.89162
 1085Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
24.0
7.0
KPKonkret Chełmno 57.56158
 1171Adam Wujków
Jarosław Śmieszek
12.0
12.0
KPKonkret Chełmno 57.48153
 1215Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KPŁuczniczka Singleton Bydgoszcz 57.41149
 1389Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
7.0
7.0
MA
SW
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
SPS CONSTRUCTION KIELCE
57.37145
 14114Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
12.0
12.0
PM
MA
ALFA-COMPENSA Gdynia
WKRA Żuromin
57.28140
 15192Mariusz Brewiak
Andrzej Bunikowski
12.0
18.0
MA
PM
INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
DARLES SANTERM Gdańsk
57.20136
 16124Tadeusz Kaczanowski
Krzysztof Antas
18.0
18.0
WPKS UNIA WINKHAUS Leszno 56.90132
 1731Mariusz Arutiunianc
Adam Błachnio
7.0
7.0
KPKonkret Chełmno 56.88128
 18125Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
18.0
18.0
SLSILESIA I Gliwice 56.67123
 19139Waldemar Burakowski
Włodzimierz Ilnicki
13.0
15.0
MAMBIKE Rowery Warszawa
Singleton Warszawa
56.37119
 2086Piotr Wiankowski
Piotr Nawrocki
12.0
12.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 56.33115
 2173Ewa Miszewska
Apolinary Kowalski
18.0
24.0
WPCONNECTOR Poznań
RAL Poznań
56.33111
 22104Sławomir Zawiślak
Grażyna Busse
19.0
7.0
WPCONNECTOR Poznań
RADIO-HIT
56.23106
 23122Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
19.0
19.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 56.20102
 2432Michał Nowosadzki
Ryszard Jaśkiewicz
19.0
7.0
KP
MP
Konkret Chełmno
Leskowiec Wadowice
56.0098
 2570Jacek Rosenthal
Maciej Wawrzyniak
2.0
2.0
KPLotnik Bydgoszcz 55.8193
 2633Sławomir Niajko
Maciej Bielawski
7.0
7.0
WPCONNECTOR Poznań 55.7589
 2794Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
4.0
2.0
PMWRÓBLE Gdańsk 55.7285
 28126Andrzej Pawlak
Wit Klapper
13.0
19.0
LB
MP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
KS Cracovia 1906
55.7081
 29102Wacław Wejknis
Ireneusz Dzikowski
13.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk 55.6676
 3074Piotr Łopusiewicz
Łukasz Gaweł
2.5
4.0
DSRAG AZS PWR VII Wrocław 55.6272
 31190Jan Moszyński
Jarosław Cieślak
15.0
15.0
WPCONSUS Kalisz 55.5468
 3213Iwona Czajka
Anna Sarniak
4.0
18.0
MAOkręgowa Izba Lekarska Warszawa
Bridge24.pl 2
55.2464
 3335Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
18.0
19.0
DSRUCH SA AZS PWR I Wrocław 55.2259
 34173Tadeusz Wasilewski
Bogusz Nalazek
4.0
7.0
KPForta Rogowo 54.9855
 3583Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
4.0
4.0
KPGwiazda II Bydgoszcz 54.9851
 36138Sebastian Żyżyński
Wojciech Ciepliński
2.0
7.0
LDBOK Rondo Łódź 54.9246
 3743Marta Maj-Rudnicka
Przemysław Błaszczyk
12.0
12.0
LDKDK1 Kutno 54.8342
 38169Zygmunt Kuczyński
Włodzimierz Buze
7.0
18.0
MASingleton Warszawa
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
54.7840
 3959Piotr Walczak
Piotr Ilczuk
19.0
18.0
WPCONSUS CARBON Kalisz 54.7539
 4084Krzysztof Sikorski
Sławomir Henclik
18.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk 54.6339
 41186Maciej Hutyra
Rafał Wolański
4.0
4.0
DSKS AZS PWR II Wrocław 54.6138
 4234Marek Figurski
Roman Marczewski
2.0
4.0
ZPAOS Koszalin 54.5737
 4388Andrzej Wilemski
Radosław Szczepański
4.0
18.0
KPJantar Toruń 54.4936
 44150Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
13.0
7.0
LDKDK1 Kutno 54.4736
 4551Aleksandra Jarosz
Justyna Żmuda
4.0
13.0
WP
MA
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
Bridge24.pl 2
54.4635
 4626Ryszard Rapicki
Leszek Falkowski
12.0
12.0
KPChemik Bydgoszcz 54.2534
 47159Zbigniew Mącior
Marek Pieczka
18.0
7.0
SLKS ENERGETYK Jaworzno
SILESIA I Gliwice
54.2033
 48113Witold Turant
Paweł Zubiel
18.0
4.0
LDINWIT Pabianice
CKM Łódź
54.0933
 49166Tomasz Pilch
Piotr Busse
18.0
18.0
SL
WP
SILESIA I Gliwice
CONNECTOR Poznań
54.0032
 5096Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
7.0
12.0
PMSDK Tczew 53.9631
 5124Jan Pawlikaniec
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
DS
WP
Stow. Klub Log. Piechowice
OAZA Kórnik
53.9231
 5293Krzysztof Gołaś
Andrzej Gołygowski
4.0
7.0
MA
WP
Czwórka Warszawa
KTB Konin
53.6630
 53143Lech Łaniewski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
KPChemik Bydgoszcz 53.4729
 5463Andrzej Jeleniewski
Adolf Bocheński
18.0
12.0
LB
WM
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
53.4028
 5544Józef Pochroń
Krzysztof Żak
18.0
2.5
WP
MP
KS UNIA WINKHAUS Leszno
Legenda AZS AGH
53.3428
 56148Krzysztof Martens
Dominik Filipowicz
24.0
15.0
WPCONSUS Kalisz 53.2427
 5738Bohdan Pliszka
Bogdan Zieliński
4.0
4.0
KPBemix Grom Więcbork 53.1026
 5853Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
18.0
18.0
WPCONSUS CARBON Kalisz 52.9225
 5911Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
4.0
18.0
MA
WM
Singleton Warszawa
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
52.7025
 6048Bogdan Szulejewski
Tomasz Paluchowski
18.0
12.0
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Płock 52.6924
 61110Andrzej Fronczak
Waldemar Sroczyński
18.0
7.0
WM
LB
GEOSTA Olsztyn
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
52.6123
 62106Mirosław Rafalski
Andrzej Iwański
18.0
7.0
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE
HOTEL SENATOR II Starachowice
52.5522
 6372Marek Jaworski
Grzegorz Superson
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906
Wincor Nixdorf Cracovia
52.5222
 6430Piotr Kozicki
Tadeusz Janczurewicz
4.0
4.0
WPJagiellonka Piła 52.3921
 65128Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
4.0
7.0
MAK2 Raszyn 52.3120
 6677Dariusz Zieliński
Marek Pietrzak
2.5
2.5
PMMERITUM Gdańsk
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
52.1720
 67155Jerzy Roszak
Zygmunt Grzegorczyk
7.0
7.0
WPChaos Gniezno
PAB Poznań
52.1519
 6847Jerzy Masłoń
Bartłomiej Kamelski
12.0
4.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz 52.1218
 6937Roman Kowalewski
Łukasz Nierzwicki
4.0
2.5
PMSPÓJNIA Gdańsk 52.0017
 7061Robert Cylwik
Jacek Batóg
4.0
4.0
ZPASKO-TECH Szczecin 52.0017
 71185Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
MA
PM
INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
DARLES SANTERM Gdańsk
51.9416
 7236Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
4.0
7.0
WPJagiellonka Piła
NZBS Piła
51.8715
 73187Alicja Kupczyk
Tomasz Kupczyk
4.0
4.0
KPGwiazda II Bydgoszcz 51.8614
 7428Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
19.0
13.0
PD  51.8414
 75153Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
7.0
7.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
51.8413
 7681Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
7.0
7.0
KPBlotka Świecie
PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz
51.7512
 7717Ryszard Sakowicz
Paweł Miechowicz
12.0
12.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 51.7311
 78134Wiesław Paczkowski
Andrzej Grela
4.0
7.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz 51.7311
 7950Tomasz Winciorek
Robert Stoliński
18.0
13.0
DS
WP
COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
51.5510
 8068Piotr Tuszyński
Piotr Gawryś
24.0
24.0
LB
DS
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
RUCH SA AZS PWR I Wrocław
51.519
 81176Grzegorz Prusak
Zbigniew Łach
4.0
4.0
KPZnicz Rojewo 51.499
 8287Aleksander Skorupa
Jan Marcinkowski
4.0
2.5
DSMKS Zakrzów Wrocław 51.398
 8345Mateusz Stępiński
Kacper Kacperski
4.0
2.5
MAAZS UW Warszawa 51.377
 84111Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPOAZA Kórnik
RADIO-HIT
51.336
 85152Adam Karczmarz
Lech Sadoś
4.0
12.0
MATEAM Ciechanów 51.246
 8646Mikołaj Woyna
Grzegorz Sokołowski
4.0
4.0
KPBTG Bydgoszcz
Bemix Grom Więcbork
51.115
 87135Justyna Stachowiak
Aleksander Nowakowski
2.5
7.0
WPPAB Poznań
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
51.024
 88118Sławomir Dytkowski
Grzegorz Lasocki
4.0
7.0
WMGEOSTA Olsztyn
Gutkowo Olsztyn
51.013
 89136Michał Włoszek
Paweł Krzemiński
4.0
2.5
KPBIN Aleksandrów Kujawski 50.963
 9027Adam Walczyński
Marta Sikora
4.0
1.0
PMGAME OVER Gdańsk 50.912
 91108Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
LBKart-El Gorzów 50.891
 92103Jerzy Kurzawski
Eugeniusz Seichter
4.0
7.0
KPLambda Toruń 50.88 
 9375Mariusz Bielski
Wiesław Bielski
2.5
2.0
KP
WM
Chemik II Bydgoszcz
NARIE Morąg
50.85 
 9454Dariusz Bogucki
Kazimierz Omernik
12.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk 50.84 
 95117Grzegorz Wołowiec
Arkadiusz Górzewski
4.0
4.0
PMSCK IMPAS Sztum 50.80 
 96123Bartosz Chmurski
Igor Chalupec
19.0
 
MABridge24.pl 2 50.66 
 97178Jan Stańczak
Grzegorz Deptuła
7.0
4.0
WMNARIE Morąg
OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
50.41 
 98137Leszek Rosochowicz
Wojciech Robiński
4.0
4.0
WPChaos Gniezno 50.02 
 9999Łukasz Sobkiewicz
Tomasz Kozłowski
2.5
1.5
MASKS Mazovia Warszawa 49.94 
 100109Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
4.0
4.0
MPMilo Kraków 49.85 
 10165Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
12.0
12.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 49.79 
 102175Maciej Łaniewski
Paweł Jaworski
4.0
2.5
KPChemik II Bydgoszcz 49.71 
 10391Renata Dancewicz
Maciej Dąbrowski
4.0
2.0
MASKS Mazovia Warszawa 49.67 
 104127Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
7.0
7.0
WMNARIE Morąg
OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
49.56 
 105116Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
4.0
12.0
WPKTB Konin
RADIO-HIT
49.45 
 10621Jerzy Kullass
Jan Chmielewski
4.0
4.0
ZPKB KONTRA Koszalin 49.37 
 107120Ryszard Pałasz
Andrzej Aleksandrzak
7.0
13.0
WPRADIO-HIT
UKB Kleks Szamotuły
49.29 
 10825Piotr Jankowski
Bogdan Trun
2.5
2.5
ZPKB KONTRA Koszalin
AOS Koszalin
49.21 
 109140Aleksandra Stec
Anna Maduzia
1.0
1.5
ZPMATOPOS Szczecinek 49.01 
 110105Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
7.0
7.0
KPJantar Toruń 48.98 
 111182Stanisław Janik
Paweł Siwiński
12.0
7.0
LBKart-El Gorzów 48.98 
 112183Rafał Przybylski
Konrad Araszkiewicz
1.5
19.0
ZPASKO-TECH Szczecin 48.97 
 113115Robert Pogorzelski
Cezary Kmiecik
4.0
2.5
WPGOK Kaczory
Philips Piła
48.89 
 114162Tomasz Sinkiewicz
Marcin Bartoszewski
4.0
4.0
WMPałac Młodzieży Olsztyn
OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
48.81 
 115144Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
4.0
4.0
KPPastel Bydgoszcz 48.75 
 116184Krzysztof Robaszek
Piotr Piotrowski
4.0
4.0
LDJagielloński Ośrodek Kultury JOK Łódź
INTRA Łódź
48.71 
 11714Marek Giża
Tomasz Latos
7.0
7.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz 48.52 
 118145Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
12.0
7.0
ZPBLOTKA Goleniów
LKS POMORZANIN Nowogard
48.43 
 119130Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
7.0
7.0
MAK2 Raszyn 48.32 
 12058Roman Grzelak
Jerzy Michałek
7.0
18.0
WP
SL
RAL Poznań
KONSTANTA Bielsko-Biała
48.20 
 121132Zdzisław Romaniszyn
Piotr Solecki
7.0
7.0
WPGIFT & RCK Rogoźno 48.14 
 12229Ryszard Sukniak
Maciej Sukniak
2.0
2.5
KPKaziki Bydgoszcz 47.84 
 12379Włodzimierz Kwiatkowski
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPKTB Konin 47.69 
 124156Wacław Stupnicki
Longin Graczkowski
2.5
4.0
ZPMEC-KPPD Szczecinek 47.57 
 12557Janusz Gorczyński
Kazimierz Jankowski
 
2.0
KP  47.47 
 126147Danuta Żabicka
Mirosław Małypan
4.0
2.5
PMFALC-MEDYCYNA Gdańsk 47.45 
 127146Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
13.0
7.0
WPOAZA Kórnik 47.44 
 128101Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
4.0
12.0
KPPolgra Bydgoszcz 47.31 
 12992Maciej Stanek
Andrzej Jarmużek
7.0
2.5
KPPolgra Bydgoszcz
MLKS Solec Kujawski
47.19 
 13060Dariusz Bartoś
Zbigniew Pełka
2.0
 
KPInstalator Pelikan Szubin 47.17 
 13116Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
1.0
2.0
WPPAB Poznań 46.95 
 13267Adam Marcinowski
Piotr Marcinowski
4.0
2.5
DSKS AZS PWR III Wrocław 46.90 
 133107Janusz Kobylarski
Witold Kaliński
2.5
12.0
PMFALC-MEDYCYNA Gdańsk 46.22 
 134180Grzegorz Samol
Kazimierz Lis
2.5
4.0
WPGIFT & RCK Rogoźno 46.22 
 13578Stanisław Wachel
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DSMKS Zakrzów Wrocław 46.20 
 136191Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
2.5
4.0
LDDalkia Łódź 46.05 
 13769Sławomir Czapliński
Jarosław Hilbrecht
4.0
7.0
WPGIFT & RCK Rogoźno
Pil-Building Piła
45.99 
 13862Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.0
2.5
PMWRÓBLE Gdańsk 45.92 
 13997Piotr Stanikowski
Robert Komar
1.5
1.5
WPFikot Trefl Poznań 45.48 
 140160Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
 
 
LDOlimpia Chąśno 45.44 
 14166Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Wądołowski
2.5
4.0
MATEAM Ciechanów 45.20 
 142167Stanisław Pająk
Jacek Turczynowicz
12.0
18.0
SW
DS
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
45.17 
 143158Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
4.0
18.0
PMSDK Tczew 45.15 
 14456Tadeusz Laszczak
Zdzisław Laszczak
7.0
13.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 45.00 
 145133Jerzy Znajdek
Tadeusz Szczepański
0.5
0.5
LDOlimpia Chąśno 44.92 
 146142Marek Szabałowski
Marek Szumowicz
1.5
1.5
ZPMEC-KPPD Szczecinek 44.86 
 147163Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
2.5
4.0
PMWIMPEL Gdańsk 44.78 
 148121Jolanta Bartczak
Radosław Sielczak
2.0
2.0
WP
ZP
Ziemowit I Złotów
AOS Koszalin
44.76 
 14955Halina Pientka
Bogdan Najmrodzki
2.0
7.0
KPCzarni Nakło 44.65 
 150165Ziemowit Nowak
Daniel Wesołowski
4.0
2.5
PMSCK IMPAS Sztum 44.44 
 151171Krzysztof Szymczak
Sławomir Maciejewski
4.0
4.0
WPProsna Kalisz 44.39 
 15276Julian Jurski
Roman Kowalkowski
7.0
4.0
KPLambda Toruń
Scania Włocławek
44.34 
 15323Bogdan Małysz
Marek Niesłuchowski
18.0
4.0
PMANDRZEJKI Gdańsk
SPÓJNIA Gdańsk
44.29 
 154179Sebastian Piepióra
Mirosław Fechner
7.0
4.0
PM
DS
DARLES SANTERM Gdańsk
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
44.08 
 155172Piotr Litwin
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
4.0
1.0
KP
MP
Znicz Rojewo
Singleton Kraków
44.01 
 15649Mariusz Błażyński
Michał Kaczmarek
1.5
2.0
KPInstalator Pelikan Szubin 43.93 
 157129Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 43.75 
 15890Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
1.5
2.5
DSTEKO KS AZS PWR V Wrocław 43.61 
 159141Mieczysław Rogowski
Cezary Kawiak
4.0
2.5
ZPBLOTKA Goleniów 43.34 
 160181Józef Grewling
Marek Bukowski
4.0
4.0
WPGIFT & RCK Rogoźno 43.08 
 16142Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
4.0
7.0
SWSPS CONSTRUCTION KIELCE 42.64 
 16220Roman Grabowski
Benedykt Mieszczak
2.0
2.0
KPBemix Grom Więcbork 42.31 
 163112Jerzy Rosenthal
Elżbieta Rosenthal
2.5
1.0
KPLotnik Bydgoszcz 42.25 
 164188Przemysław Kacprzak
Justyna Graniczny
2.5
 
KPMakoma Włocławek 42.22 
 165164Mirosław Derwojed
Krzysztof Bonowicz
 
 
NZRDLP Toruń
 
42.15 
 166151Leszek Szkudlarek
Arkadiusz Matyjas
7.0
 
PM
NZ
DARLES SANTERM Gdańsk
 
42.00 
 167119Paweł Kowalski
Grzegorz Wieczorkiewicz
7.0
1.5
MAOLGUM - OLIMP Skaryszew
GEOBEJUR Radom
41.82 
 16840Mirosława Trella
Stanisław Bednarczyk
2.0
4.0
PMBUSOLA Wejherowo 41.77 
 169154Roman Jagielski
Sylwester Sokół
1.5
1.5
LDOlimpia Chąśno 41.69 
 17064Łukasz Kalbarczyk
Arkadiusz Majcher
4.0
4.0
MABATMIX AZS UW Warszawa 41.19 
 171168Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
7.0
4.0
WPKS Unia II Leszno 40.93 
 172177Zenon Szeffs
Cezary Pozorski
4.0
2.5
KPBlotka Świecie 40.24 
 173149Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
2.0
1.5
ZPMATOPOS Szczecinek 38.64 
 174161Hubert Urban
Jacek Kowalski
4.0
4.0
SW
MA
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
OLGUM - OLIMP Skaryszew
38.38 
 17598Henryk Semeniuk
Eugeniusz Meyer
1.5
2.5
ZPMEC-KPPD Szczecinek 37.95 
 17682Marek Wardziński
Ryszard Kurpios
 
0.5
NZ
KP
 
Łuczniczka Singleton Bydgoszcz
37.35 
 17719Bogdan Lesiński
Kazimierz Wielechowski
7.0
7.0
WM
MA
SM Odrodzenie Szczytno
Singleton Warszawa
35.82 
 178189Tadeusz Giernalczyk
Magdalena Kazimierczak
1.5
1.5
KPMakoma Włocławek
Lumac Włocławek
34.00 
 17939Grzegorz Gralik
Marek Kamelski
2.5
2.5
KP 
PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz
33.16 
 180174Tadeusz Grewling
Zbigniew Cholewiński
1.5
1.0
WPWełna Skoki 32.63 
 181100Maciej Kowalski
Wojciech Biegajło
7.0
13.0
MA
LD
WKRA Żuromin
INWIT Pabianice
24.28 
 18295Danuta Kazmucha
Cezary Serek
13.0
7.0
WPCONNECTOR Poznań 19.62 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-03-16 o 18:54:40