VII turniej Grand Prix Wielkopolski 2014

Turniej o Laur Kwitnącej Magnolii


18 maja 2014 - OS Oaza Kórnik
[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub± %wynik %PKL
 117Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
7.0

 
WP
LB
Prosna Kalisz
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  59.1726
  21Jarosław Ostrowski
Piotr Jassem
13.0
7.0
 
 
MA
WP
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
  59.1726
 334Marcin Woźniak
Sławomir Piechocki
7.0
7.0
 
 
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań
OAZA Kórnik
  58.0020
  39Marek Szukała
Marcin Pędziński
15.0
15.0

 
WPOAZA Kórnik
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  58.0020
 536Remigiusz Kaźmierczak
Maciej Pilecki
3.0
3.0
 
 
DS
WP
KS Gwardia V Strachota Wrocław
Progress Ostrzeszów
  57.4214
 619Ewa Mielcarzewicz
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
KS 
WPSystem Poznań
KTB Konin
  56.3311
 714Bogusław Matuszewski
Tomasz Wasilewski
5.0
5.0
 
 
WPLimar Poznań  56.007
 829Marek Piechociński
Andrzej Chudy
4.0
3.0

 
WPChaos Gniezno  55.676
 942Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Jędrzejewski
4.0
3.0
 
WPPhilips Piła  55.255
 1031Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
7.0
7.0

WPPAB Poznań
OAZA Kórnik
  54.835
 1135Tomasz Lipiński
Tomasz Buchnajzer
3.0
4.0
 
 
WPFikot Trefl Poznań
Limar Poznań
  54.254
 1228Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
4.0
 
WPIOR I Poznań  53.423
 1323Janusz Kopras
Adam Meller
2.5
4.0

WPIOR III Poznań
Kopernik Poznań
  52.753
 1430Aleksander Nowakowski
Jerzy Nowak
7.0
12.0

 
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
RADIO-HIT
  51.672
 1515Waldemar Nowak
Stefan Żuberek
3.0
4.0
 
WPTB Budowlani Poznań
Alpol Poznań
  50.672
 1624Ryszard Pałasz
Mirosław Witek
7.0
3.0
 
 
WPRADIO-HIT  50.501
 1738Piotr Stanikowski
Robert Komar
2.0
2.0
 
 
WPFikot Trefl Poznań  49.67 
 1826Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
2.0
2.0
 
 
WPKTB Konin  48.50 
 1912Jacek Wędrychowicz
Jadwiga Nowak
12.0
7.0

KN 
WPSokoły Poznań
IOR II Poznań
-0.25 48.33 
 2033Sławomir Polak
Cezary Bura
4.0
7.0
 
 
WPKS Unia II Leszno  48.00 
 2141Marek Górny
Stefan Masternak
4.0
4.0
 
WPDalkia Poznań  47.25 
 2225Andrzej Dymek
Adam Peszke
4.0
4.0
 
 
WPPAB Poznań
System Poznań
  47.00 
 2337Marek Janik
Mieczysław Szczechowiak
4.0
3.0

WPSokoły Poznań
SBS Polonia Nowy Tomyśl
  46.33 
 2411Andrzej Latanowicz
Andrzej Witkowski
5.0
18.0
 
WPOAZA Kórnik  46.17 
 2513Witold Szczepaniak
Janusz Kellner
4.0
 

 
WP
NZ
Limar Poznań
 
  45.83 
 2620Sławomir Nowacki
Roman Wośkowiak
1.5
1.5
 
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  45.67 
 2732Andrzej Kędzierski
Mieczysław Zaborowski
4.0
3.0
 
 
WPFikot Trefl Poznań  45.17 
 2827Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
1.0
 
WPCybinka Poznań  43.33 
 2918Marek Juszczak
Bartosz Juszczak
4.0
 

 
WPJARDOB Murowana Goślina  41.08 
 3016Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
4.0
3.0
 
 
WPGIFT & RCK Rogoźno  40.25 
 3140Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
0.5
0.5
KS 
WPCybinka Poznań  38.25 
 3222Hanna Utecht
Barbara Speth
0.5
0.5

KS 
WPCybinka Poznań  35.83 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-05-18 o 16:55:23