I Grand Prix LZBS 2014
Turniej "MILLENIUM"
Memoriał Czarka Szadkowskiego
Restauracja TEQUILA - Międzyrzecz - 12 Stycznia 2014

[strona LZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 114Piotr Walczak
Władysław Tomasiak
19.0
12.0
WP
ZP
CONSUS CARBON Kalisz
SANTE & SyNiS Opole
63.64100
 256Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
12.0
12.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 63.2892
 350Ilya Shpuntou
Kacper Wilczak
7.0
4.0
WP
LB
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
OSiR 2 Skwierzyna
61.8786
 433Ryszard Sakowicz
Tadeusz Kaczanowski
12.0
18.0
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
KS UNIA WINKHAUS Leszno
60.8479
 512Tomasz Jagła
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBMKBS Sława/FajneMeble.pl - Gorzów Wlkp. 60.6273
 671Andrzej Choniawko
Paweł Boruta
12.0
2.5
ZP
LB
SANTE & SyNiS Opole
 
60.1366
 757Krzysztof Muszyński
Bolesław Onyszczuk
1.5
2.5
LB 
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
59.9460
 823Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 59.6054
 926Roman Szlachetka
Tomasz Derba
7.0
7.0
ZPLKS POMORZANIN Nowogard
ZIELONI Stargard
59.5847
 1027Zbigniew Samek
Zbigniew Ciereszko
7.0
7.0
DS  59.4741
 1168Grzegorz Wichtowski
Mieczysław Szczechowiak
4.0
2.5
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 58.2635
 1232Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
4.0
7.0
LBMeprozet Stare Kurowo 57.6428
 1361Roman Klejny
Wojciech Kurzawski
7.0
4.0
LB 
Meprozet Stare Kurowo
55.8222
 1449Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
13.0
7.0
WPOAZA Kórnik 55.7920
 1546Edward Kaczmarek
Bogdan Białoszyński
13.0
4.0
WPProsna Kalisz 55.1319
 1659Lidia Wilczak
Andrzej Rękosiak
4.0
7.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz 55.0117
 1745Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
13.0
4.0
WPUKB Kleks Szamotuły 54.5616
 1825Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
4.0
7.0
WPOAZA Kórnik 54.3715
 1934Czesław Plachimowicz
Ryszard Andrzejewski
4.0
4.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz 54.0614
 2064Andrzej Witkowski
Andrzej Latanowicz
18.0
4.0
WPOAZA Kórnik 53.9013
 2147Czesław Socha
Bogusław Zieliński
2.5
4.0
ZPLKS POMORZANIN Nowogard 53.8512
 2242Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
2.5
2.5
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 53.3911
 2319Cezary Żuchowski
Janusz Śniadecki
2.5
2.0
LBInstalko SBS 3 Międzyrzecz 53.2310
 2435Skarbimir Kozar
Stanisław Koniuszkiewicz
4.0
7.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 52.929
 2570Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
7.0
7.0
LBGOMAD Gorzów Wlkp. 52.908
 2621Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
2.5
2.0
WPPhilips Piła
Dąbrówka Gimbaza Poznań
52.287
 2762Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
7.0
LBANNEBERG Zielona Góra 52.175
 2860Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
2.0
WP  51.504
 2953Jolanta Ziarkowska
Waldemar Kozielewski
1.0
4.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz 50.983
 3044Ryszard Chmiel
Krzysztof Kapturkiewicz
7.0
4.0
LB 
KS SM GRYMAS 3 Zielona Góra
50.492
 3152Włodzimierz Kwiatkowski
Przemysław Weymann
12.0
7.0
WPKTB Konin
OAZA Kórnik
49.281
 3213Ireneusz Lachowicz
Andrzej Grygorczuk
4.0
4.0
LBSBS DAWID Nowa Sól 48.98 
 3318Edward Kulus
Tomasz Jarmoliński
7.0
4.0
LBWDK Bez Atu Wolsztyn 48.96 
 3466Jerzy Dziemidowicz
Tadeusz Janiak
1.5
2.5
ZPZIELONI Stargard
Wojskowe Koło Brydża Sport. Choszczno
48.54 
 3551Romuald Paszkowski
Henryk Tyburczy
4.0
4.0
ZPWojskowe Koło Brydża Sport. Choszczno 48.12 
 3641Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
4.0
2.5
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 47.95 
 3758Marian Grzesiak
Krzysztof Cyranik
4.0
2.0
LB  47.73 
 3816Karol Gołza
Dariusz Lisiecki
0.5
2.0
WPPAB Poznań
KTB Konin
47.71 
 3917Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.0
2.5
LBSpójnia Ośno 47.34 
 4029Adam Łagowski
Mieczysław Kańdulski
1.5
1.5
LBInstalko SBS 3 Międzyrzecz 46.11 
 4155Adolf Bogusz
Wiesław Wiśniewski
4.0
4.0
LBMILTON Głogów 45.52 
 4238Dariusz Kowalczyk
Stanisław Banek
2.0
1.5
LBINSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
 
45.44 
 4311Henryk Bogucki
Andrzej Parmonik
2.5
4.0
LBINSTALKO SBS 2 Międzyrzecz
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
45.25 
 4424Jerzy Adamczak
Piotr Ertel
2.5
4.0
WP
LB
CK Rondo Grodzisk Wlkp.
WDK Bez Atu Wolsztyn
45.18 
 4565Katarzyna Chmielewska
Ireneusz Wilczak
0.5
2.0
LB  45.16 
 4630Krzysztof Tumielewicz
Wiesław Pastuszko
7.0
7.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz
WDK Bez Atu Wolsztyn
45.10 
 4737Jerzy Nowak
Aleksander Nowakowski
12.0
7.0
WPRADIO-HIT
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
45.09 
 4867Jan Obuchowicz
Zbigniew Blinkiewicz
7.0
2.5
LBANNEBERG Zielona Góra 44.73 
 4969Wiesław Gębka
Stanisław Gromulski
2.5
2.5
LB 
WDK Bez Atu Wolsztyn
44.68 
 5031Bogusław Mazierski
Grażyna Gruszczyńska
2.5
2.5
LBGSBS Tolex 44.30 
 5136Mirosław Jedynak
Marek Marciniak
2.0
2.0
LBSteinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn 44.26 
 5243Jerzy Sudoł
Łukasz Sudoł
2.5
1.5
LBMeprozet Stare Kurowo 44.21 
 5363Bartosz Gajewski
Ryszard Szkwarek
2.5
1.5
LBMOSiR Kostrzyn 1
MOSiR Kostrzyn 2
43.48 
 5448Tadeusz Miesiąc
Marcin Szymański
2.0
2.0
WPDąbrówka Gimbaza Poznań 43.17 
 5520Zygmunt Grzegorczyk
Ryszard Nowicki
7.0
2.5
WPPAB Poznań
Alpol Poznań
42.83 
 5639Stanisław Borowiec
Jan Stoklasek
4.0
4.0
LBMILTON Głogów
HUTNIK GŁogów
42.43 
 5740Mateusz Rymarczyk
Łukasz Frąckowiak
1.5
1.5
LBOSiR 1 Skwierzyna 41.08 
 5815Wioletta Parmonik
Jerzy Strzemiecki
2.0
2.5
LBINSTALKO SBS 2 Międzyrzecz 38.61 
 5954Grzegorz Wrzoskiewicz
Jan Wochowski
0.5
1.0
LBOSiR 1 Skwierzyna 36.89 
 6028Edward Śniadecki
Józef Matysiak
1.5
1.5
LBInstalko SBS 3 Międzyrzecz 32.97 
 6122Jakub Stróżewski
Bartosz Bilski
1.0
 
LBOSiR 2 Skwierzyna 32.06 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-01-12 o 17:29:38