Międzynarodowy Olsztyński Kongres Brydżowy
III Kongresowy Turniej Par
BUDIMEX Grand Prix Polski Par

27-29 czerwca 2014

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 117Dariusz Bogucki
Mirosław Szaliński
13.0
12.0
PMANDRZEJKI Gdańsk
SDK Tczew
63.18200241
 242Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
19.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk 61.05192237
 3114Bartłomiej Kamelski
Jarosław Michałowski
5.0
18.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz
Łuczniczka Singleton Bydgoszcz
59.76184233
 415Grzegorz Probola
Jan Rogowski
7.0
18.0
WMETB PRIM Ełk 59.47176230
 569Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
2.0
WMZORRO-14 Olsztyn 58.27170228
 661Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
5.0
18.0
PMSDK Tczew 57.86163226
 771Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
21.0
21.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 57.83157224
 857Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
7.0
7.0
MAK2 Raszyn 57.72150222
 987Sammy Bałdysz
Marcin Dobrowolski
3.0
2.5
DS
ZP
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
MATOPOS Szczecinek
57.38143220
 1039Krzysztof Pakuła
Marek Klepacki
7.0
5.0
WMOSiR EKPOL Lidzbark Warmiński 57.18137218
 11128Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0
PD  56.97130216
 12127Wojciech Gaweł
Grażyna Brewiak
15.0
18.0
MABridge24.pl
INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
56.78124214
 1384Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
19.0
18.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 56.42117212
 1449Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
3.0
12.0
MASingleton Warszawa
KS Wesoła Warszawa
56.07110210
 15121Mariusz Kraśnicki
Jarosław Cieślak
7.0
15.0
LD
WP
A-Media Sieradz
CONSUS Kalisz
55.83104208
 1648Henryk Łakomski
Andrzej Sulima
12.0
7.0
WMVęgoria WCK Węgorzewo 55.6697206
 1756Marta Maj-Rudnicka
Przemysław Błaszczyk
13.0
13.0
LDKDK1 Kutno 55.4891204
 1836Przemysław Janiszewski
Marek Witek
18.0
19.0
SLSILESIA I Gliwice
KONSTANTA Bielsko-Biała
55.4484202
 1994Jan Moszyński
Dominik Filipowicz
15.0
17.0
WPCONSUS Kalisz 55.1377200
 20111Wiesław Sienkiewicz
Adam Chmielewski
5.0
7.0
PDDolina Narwi MOSiR Łomża 55.0171198
 21129Jarosław Stach
Artur Sulich
5.0
4.0
MAMKS HONESTA Przasnysz 54.9664196
 2238Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
7.0
5.0
DSKS AZS PWR II Wrocław 54.9458194
 23107Marek Ruszczyk
Czesław Olender
5.0
5.0
WMOLCZ Mrągowo 54.8851192
 2412Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
13.0
PKElektromontaż Rzeszów 54.8244190
 2567Lech Grabski
Janusz Wróblewski
5.0
7.0
WMGEOSTA Olsztyn 54.4840188
 2673Roman Jagielski
Sylwester Sokół
1.5
1.5
LDOlimpia Chąśno 54.4239186
 2743Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
7.0
7.0
PDSTB Suwałki 54.4138184
 2844Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
4.0
13.0
MABridge24.pl 2
Bridge24.pl
54.1637182
 2951Przemysław Teleszyński
Waldemar Skóra
13.0
9.0
LDCKM Łódź
INWIT Pabianice
54.1436180
 3045Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
2.0
MAMKS Przasnysz 54.0634178
 31118Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
13.0
4.0
MA
PM
KBS Legionowianin
KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
53.8033176
 32104Jakub Wojcieszek
Łukasz Witkowski
15.0
7.0
MA
SW
BATMIX AZS UW Warszawa
SPS CONSTRUCTION KIELCE
53.7632174
 33105Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
7.0
5.0
WM
MA
ZORRO-14 Olsztyn
MASOVIA Płock
53.7331172
 34102Grzegorz Gardynik
Krzysztof Kujawa
19.0
18.0
SW
LU
SPS CONSTRUCTION KIELCE
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
53.6730170
 3574Paweł Szymaszczyk
Rafał Marks
7.0
5.0
MAAZS UW Warszawa 53.3429168
 36101Danuta Żabicka
Krzysztof Żak
5.0
3.0
PM
MP
FALC-MEDYCYNA Gdańsk
Legenda AZS AGH
53.1828166
 3779Jan Piotrowski
Paweł Starnawski
7.0
5.0
MP
MA
TS Wisła Kraków
Czwórka Warszawa
53.1726164
 3827Marek Barylewski
Cezary Krzemiński
18.0
18.0
MA
PM
MBIKE Rowery Warszawa
FESTIWAL Słupsk
53.1225162
 3935Krzysztof Krajewski
Wiesław Pietraszewski
5.0
7.0
WM
PD
ETB PRIM Ełk
BAJS Białystok
52.9924160
 4070Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
7.0
3.0
WMPDM PTBS Pisa Pisz 52.9423158
 4181Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
12.0
13.0
SLSILESIA I Gliwice 52.8322156
 4298Witold Kaliński
Janusz Kobylarski
12.0
3.0
PMFALC-MEDYCYNA Gdańsk 52.6221154
 4391Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
4.0
1.5
PDDolina Narwi MOSiR Łomża 52.2120152
 4430Stanisław Pochodowicz
Alfred Koda
5.0
3.0
PDZachęta Białystok
MOK Mońki
51.7719150
 4565Mateusz Sobczak
Piotr Marcinowski
4.0
3.0
MA
DS
AZS UW Warszawa
KS AZS PWR III Wrocław
51.7417148
 4634Kazimierz Wielechowski
Bogdan Lesiński
9.0
7.0
MA
WM
Singleton Warszawa
SM Odrodzenie Szczytno
51.3916146
 4789Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
7.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 51.0315144
 48110Kacper Kacperski
Mateusz Stępiński
3.0
5.0
MAAZS UW Warszawa 50.9814142
 4932Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
18.0
5.0
WP
LD
CONSUS CARBON Kalisz
CKM Łódź
50.6013140
 5090Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
5.0
4.0
WMOSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
Pałac Młodzieży Olsztyn
50.1612138
 5124Grzegorz Superson
Marek Jaworski
7.0
9.0
MPWincor Nixdorf Cracovia
KS Cracovia 1906
50.1311136
 5262Ryszard Pałasz
Marek Urbański
7.0
7.0
WP
LB
RADIO-HIT
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
50.1210134
 5354Wiesław Skubisz
Ryszard Jaśkiewicz
7.0
7.0
LU
MP
YAMIT Zamość
Leskowiec Wadowice
49.998132
 5426Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
5.0
5.0
MAGOK Bielsk
MASOVIA Płock
49.967130
 5558Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
7.0
9.0
MAK2 Raszyn 49.876128
 5699Bogdan Szulejewski
Tomasz Paluchowski
18.0
13.0
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Płock 49.825126
 5792Anna Maduzia
Zofia Bałdysz
2.0
2.0
ZP
DS
MATOPOS Szczecinek
BKB Pogrom Bolesławiec
49.814124
 5876Sławomir Henclik
Wacław Janicki
18.0
15.0
PMANDRZEJKI Gdańsk
SDK Tczew
49.773122
 5922Adolf Bocheński
Andrzej Jeleniewski
12.0
18.0
WM
LB
OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
49.762120
 6077Magdalena Niebuda
Artur Toeplitz
1.5
5.0
MA
PM
Domwaluty.pl Warszawa
LOS Gdynia
49.74 118
 61117Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
2.0
2.0
MAPiast I Feliksów 49.72 116
 6219Grzegorz Wołowiec
Arkadiusz Górzewski
4.0
5.0
PMSCK IMPAS Sztum 49.69 114
 63130Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
7.0
4.0
MAK2 Raszyn 49.67 112
 6472Andrzej Fronczak
Sławomir Dytkowski
18.0
4.0
WMGEOSTA Olsztyn 49.59 110
 6586Józef Kamiński
Mirosław Grodzki
7.0
4.0
WMINEX Giżycko 49.51 108
 6631Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
4.0
5.0
MADRYL TEAM Warszawa 49.32 106
 6764Leszek Mielczarek
Wojciech Wrześniowski
12.0
7.0
WMSM Odrodzenie Szczytno 49.31 104
 6896Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
2.0
1.5
PDVIR
Extreme Białoruś
49.30 102
 6937Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
13.0
18.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 49.27 100
 7095Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
5.0
7.0
WMOSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
NARIE Morąg
49.25 98
 7114Leonard Jaskowiak
Wiesław Krzemieński
12.0
12.0
WMPREMAR SEWIL OSBS Olsztyn
ZORRO-14 Olsztyn
49.07 96
 72122Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Rafał Jagniewski
3.0
19.0
MAAZS UW Warszawa II
Bridge24.pl
48.90 94
 73108Tomasz Winciorek
Urszula Kędzierska
18.0
4.0
DS
MA
COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
K2 Delta Raszyn
48.90 92
 7482Tomasz Patalan
Maciej Maciejczyk
3.0
 
WM
NZ
ZORRO-14 Olsztyn
 
48.56 90
 7588Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
7.0
5.0
WMVęgoria WCK Węgorzewo 48.38 88
 7683Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.5
3.0
PMWRÓBLE Gdańsk 48.24 86
 77113Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
7.0
3.0
LDBOK Rondo Łódź 48.22 84
 7846Tadeusz Banach
Jan Romot
4.0
7.0
WMPDM PTBS Pisa Pisz 48.11 82
 7993Maciej Kowalski
Łukasz Sobkiewicz
7.0
3.0
MAWKRA Żuromin
SKS Mazovia Warszawa
47.71 80
 8059Iwona Czajka
Robert Stoliński
5.0
13.0
MA
WP
Okręgowa Izba Lekarska Warszawa
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
47.70 78
 8197Wojciech Adamkiewicz
Sławomir Grędziński
3.0
5.0
MATEAM Ciechanów 47.68 76
 82116Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
5.0
5.0
SLTCK Tarnowskie Góry 47.67 74
 83100Filip Bieńkowski
Bernard Pszczoła
5.0
7.0
WMAZS UWM Olsztyn
GEOSTA Olsztyn
47.18 72
 8455Andrzej Piesiewicz
Agnieszka Piesiewicz
5.0
1.5
MAAZS UW Warszawa V 47.16 70
 8520Jan Janiak
Piotr Ciak
7.0
4.0
WMNARIE Morąg
Gutkowo Olsztyn
47.10 68
 86126Jerzy Bludau
Paweł Turlejski
3.0
2.5
WMKasyno Olsztyn 47.05 66
 8740Sławomir Grabowski
Adam Karczmarz
4.0
4.0
MATEAM Ciechanów 47.04 64
 88112Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
3.0
3.0
PMMERITUM Gdańsk 47.03 62
 8953Dariusz Filipek
Stanisław Okuniewicz
4.0
3.0
PD
WM
Elektrociepłownia Białystok - Spektr
BSBS Bartoszyce
46.80 60
 9025Edmund Reczuga
Sławomir Wrzosek
5.0
7.0
WMGutkowo Olsztyn
GEOSTA Olsztyn
46.43 58
 91120Renata Dancewicz
Łukasz Kalbarczyk
4.0
5.0
MASKS Mazovia Warszawa
BATMIX AZS UW Warszawa
46.37 56
 92109Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
13.0
13.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 46.31 54
 9341Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
1.0
1.0
LDOlimpia Chąśno 46.13 52
 94106Tomasz Pawełczyk
Michał Kaleta
1.0
1.5
SLBUKS MDK MOSM III Bytom 46.01 50
 9566Jacek Korpetta
Janusz Radecki
15.0
18.0
MAKBS Legionowianin 45.78 48
 96124Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
1.5
21.0
MABridge24.pl 2 45.60 46
 9785Tadeusz Kądzielewski
Jan Jegliński
7.0
5.0
WMVęgoria WCK Węgorzewo
INEX Giżycko
45.23 44
 9863Agnieszka Pietrzyk
Andrzej Pawlak
2.0
13.0
SL
LB
OMEGA Jastrzębie
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
44.87 42
 9968Wiesław Skupiński
Jerzy Słomski
2.5
2.0
MAGOK II Bielsk 44.81 40
 10029Dominika Piesiewicz
Zuzanna Moszczyńska
2.5
3.0
MAAZS UW Warszawa VII 44.81 38
 101123Andrzej Gołygowski
Maciej Dąbrowski
7.0
3.0
WP
MA
KTB Konin
SKS Mazovia Warszawa
44.69 36
 10233Lech Warwocki
Tytus Bisping
7.0
5.0
LD
MP
KDK1 Kutno
Singleton Kraków
44.68 34
 10347Tadeusz Luzak
Robert Głowacki
12.0
13.0
MAKBS Legionowianin 43.67 32
 104103Andrzej Daszczuk
Patryk Reszczyński
3.0
4.0
WMAZS UWM Olsztyn 43.53 30
 105119Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
 
3.0
KPMakoma Włocławek 42.63 28
 10623Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
7.0
2.0
PDZachęta Białystok 42.58 26
 10713Krzysztof Michalczyk
Zdzisław Pasek
12.0
4.0
WMGEOSTA Olsztyn
MAMMA-MIA Olsztyn
42.55 24
 10852Piotr Nauman
Krzysztof Sokół
3.0
3.0
MASingleton Warszawa 42.48 22
 10911Mirosław Makatrewicz
Mirosław Wilga
9.0
4.0
WMOSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
Wigor Klewki
41.74 20
 11016Lech Sadoś
Marek Niesłuchowski
12.0
4.0
MA
PM
TEAM Ciechanów
SPÓJNIA Gdańsk
41.47 18
 11121Tomasz Stopierzyński
Jarosław Hryniewicz
5.0
2.0
WMMAMMA-MIA Olsztyn 41.45 16
 11218Janusz Kowalówka
Marek Słowikowski
5.0
3.0
WMETB PRIM Ełk
INEX Giżycko
40.90 14
 11350Grzegorz Andrejczyk
Anna Andrejczyk
2.0
2.0
MAMKS Przasnysz 40.39 12
 11480Przemysław Nitek
Maciej Osmolak
1.5
1.5
MAPiast III Feliksów
Piast II Feliksów
39.66 10
 11575Ewa Tutaj
Janina Bakuła
4.0
5.0
WMGutkowo Olsztyn 39.58 8
 11628Piotr Trębski
Dariusz Kosiorek
1.0
 
LDOlimpia Chąśno 35.45 6
 11760Jakub Milkamanowicz
Stefan Dąbrowski
1.5
2.0
WMZORRO-14 Olsztyn
Kasyno Olsztyn
26.14 4
 11878Maryla Zdrojewska
Piotr Sobczak
2.0
4.0
MAGOK Bielsk 23.61 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-06-28 o 20:18:29