Grand Prix Wielkopolski 2014 - Skoki
2014-08-31

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKL
 117Janusz Wygowski
Sławomir Czapliński
7.0
5.0
WPNZBS Piła
GIFT & RCK Rogoźno
  59.8936
 257Paweł Małecki
Mirosław Małecki
7.0
7.0
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań
SBS Polonia Nowy Tomyśl
  59.3833
 347Przemysław Weymann
Marek Szukała
7.0
15.0
WPOAZA Kórnik  58.7730
 459Grzegorz Silny
Sławomir Maciejewski
1.0
4.0
WPPAB Poznań
Prosna Kalisz
  58.6827
 530Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
2.5
2.5
WPPiast PSML-W Piła  57.7124
 646Waldemar Sroczyński
Dariusz Lisiecki
7.0
2.0
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
KTB Konin
  56.6621
 722Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Jędrzejewski
4.0
3.0
WPPhilips Piła  56.1918
 832Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
4.0
WPKaro Poznań
Kopernik Poznań
  55.9915
 915Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
15.0
13.0
WPOAZA Kórnik  55.7812
 1041Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPKTB Konin  55.269
 1124Roman Mączkowski
Piotr Tyranowski
4.0
4.0
WPAlpol Poznań  55.027
 1244Ryszard Pałasz
Aleksander Nowakowski
7.0
7.0
WPRADIO-HIT
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  54.947
 1342Andrzej Chudy
Marek Piechociński
3.0
4.0
WPChaos Gniezno  54.196
 1433Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Mazurek
12.0
7.0
WPKTB Konin
PAB Poznań
  53.156
 1513Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
4.0
3.0
WPGIFT & RCK Rogoźno  53.035
 1635Mirosław Grobelkiewicz
Jerzy Schedler
2.0
3.0
WP   52.445
 1753Marek Górny
Stefan Masternak
4.0
4.0
WPDalkia Poznań  52.374
 1836Cezary Bura
Sławomir Polak
7.0
4.0
WPKS Unia II Leszno  52.344
 1927Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
7.0
4.0
WPGIFT & RCK Rogoźno
GOK Kaczory
  51.963
 2023Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
4.0
WPIOR I Poznań  51.433
 2129Janusz Michalec
Jerzy Rodziewicz
4.0
4.0
WPIOR I Poznań  51.112
 2218Janusz Zwierzyński
Marcin Woźniak
7.0
7.0
WPOAZA Kórnik
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
  51.082
 2331Leszek Rosochowicz
Marek Sosiński
5.0
5.0
WPChaos Gniezno
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
  50.821
 2419Zbigniew Cholewiński
Wiesław Świderski
1.5
 
WP
Wełna Skoki
 
  50.231
 2549Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
 
4.0
WPJARDOB Murowana Goślina  49.75 
 2648Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
2.0
WPPAB Poznań  49.49 
 2739Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
3.0
WPFikot Trefl Poznań  49.42 
 2814Marek Bukowski
Jolanta Jacoszek
4.0
3.0
WPGIFT & RCK Rogoźno
Ziemowit I Złotów
  49.07 
 2921Dariusz Bartoś
Michał Kaczmarek
2.0
2.0
KPInstalator Pelikan Szubin  48.91 
 3011Jacek Wędrychowicz
Jadwiga Nowak
12.0
7.0
WPSokoły Poznań
IOR II Poznań
  48.83 
 3120Kajetan Wroński
Jan Jankowski
1.0
0.5
WPDąbrówka Młodzik Poznań
Dąbrówka Gimnazjum Poznań
  47.69 
 3256Lidia Gapińska
Marek Gapiński
 
 
    47.13 
 3340Rafał Junik
Jolanta Ziętara
7.0
5.0
WPBudowlani Chodzież  47.04 
 3452Ewa Mielcarzewicz
Justyna Stachowiak
4.0
3.0
WPSystem Poznań
PAB Poznań
  46.97 
 3551Zbigniew Geisler
Waldemar Pałka
3.0
3.0
WPOOK Oborniki  46.90 
 3634Zbigniew Kaczmarek
Mariusz Błażyński
3.0
1.5
KPInstalator Pelikan Szubin  46.84 
 3726Remigiusz Kaźmierczak
Dariusz Pannek
3.0
2.0
DS
WP
KS Gwardia V Strachota Wrocław
Progress Ostrzeszów
  45.94 
 3860Paweł Kierszka
Jan Linke
2.0
3.0
WPZiemowit II Złotów  45.71 
 3912Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WPWełna Skoki  44.55 
 4025Włodzimierz Kozicki
Stefan Samól
5.0
2.5
WPJagiellonka Piła
Philips Piła
-0.13 44.16 
 4137Jan Rdesiński
Bogdan Najmrodzki
4.0
7.0
KPCzarni Nakło  44.07 
 4258Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
3.0
2.0
WPKaro Poznań  42.22 
 4343Michał Futro
Tomasz Mielcarek
3.0
3.0
WPWełna Skoki  41.51 
 4438Janusz Kopras
Jan Kalicki
2.5
3.0
WPIOR III Poznań
OOK Oborniki
  41.02 
 4516Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
 
 
WPDąbrówka Joker Poznań  39.15 
 4628Arkadiusz Drozdowski
Robert Michalski
 
1.0

WP
   36.58 
 4750Danuta Kazmucha
Cezary Serek
13.0
9.0
WPCONNECTOR Poznań  30.77 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-09-04 o 13:15:09