56. Mityng Bursztynowy
Cavendish
Hala "Floating Arena" - 19 września 2014

[strona PZBS]
[strona ZZBS] [strona LZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub±wynikPKL
 153Aleksander Nowakowski
Aleksander Swatler
7.0
13.0

WP
ZP
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
ZZBS Szczecin
  75.4230
 235Andrzej Jeleniewski
Tadeusz Kaczanowski
18.0
19.0
 
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
KS UNIA WINKHAUS Leszno
  64.0728
 333Krzysztof Wielemborek
Stanisław Jackowski
2.5
3.0
 
ZPOMEGA Police  53.8326
 428Robert Zaciura
Robert Cylwik
1.5
4.0
 
 
ZPASKO-TECH Szczecin  52.2524
 567Wojciech Bondarewicz
Patryk Araszkiewicz
2.0
5.0
 
 
ZPTRZYNASTKA Szczecin
ASKO-TECH Szczecin
  40.7222
 656Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
6.0
6.0
 
 
NOR   39.9220
 762Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
18.0
13.0
 
 
ZP
LB
SANTE & SyNiS Opole
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  35.0218
 859Piotr Wasylko
Sławomir Niajko
9.0
9.0
 
ZP
WP
ZOIM Szczecin
CONNECTOR Poznań
  34.8816
 952Edmund Zarzycki
Zbigniew Michałek
2.0
3.0

ZPANKOMED Szczecin
 
  26.6514
 1043Maciej Chrobot
Daniel Fira
2.5
2.5
 
ZPTRZYNASTKA Szczecin
KLUB PICKWICKA Szczecin
  26.2312
 1127Jerzy Taźbierski
Grzegorz Rybacki
4.0
5.0
 
 
ZPPORTOWIEC Szczecin  25.3210
 1240Marek Biliński
Andrzej Abratkiewicz
2.0
2.0
 
 
ZPLZS Barnisław  24.218
 1336Danuta Jarocka
Andrzej Szapoczka
 
1.5
 
NZ
ZP
   23.606
 1445Czesław Dalecki
Jan Włoszek
3.0
0.5

 
ZPNA RAZIE PASS Wieś Donatowo  23.126
 1523Włodzimierz Mysłek
Piotr Kiełczewski
4.0
5.0

ZPRYSIE Szczecin
KLUB PICKWICKA Szczecin
  22.646
 1619Maciej Zembrzuski
Julian Pisarek
7.0
13.0

ZPZZBS Szczecin
BLOTKA Goleniów
  22.475
 1729Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
5.0

ZPGEOTECH Stargard  21.155
 1868Zbigniew Sawicki
Lenart Hermanson
7.0
6.0

 
ZP
SWE
LKS POMORZANIN Nowogard
 
  20.495
 1963Maria Tomczewska
Ryszard Kłosiński
7.0
7.0

PM
ZP
WIMPEL Gdańsk
SANTE & SyNiS Opole
  19.914
 2048Przemysław Klęsk
Grzegorz Adamski
4.0
3.0
 
 
ZPAMATOR Szczecin  13.914
 2117Roman Szlachetka
Bogusław Zieliński
9.0
4.0
 
 
ZPLKS POMORZANIN Nowogard  12.574
 2247Włodzimierz Reszelski
Tomasz Jakóbczak
7.0
3.0

 
ZPPOD WIEŻĄ Szczecin  10.843
 2330Marian Siwy
Franciszek Świderski
7.0
7.0

ZPLKS POMORZANIN Nowogard
BLOTKA Goleniów
  9.393
 2450Katarzyna Kubasik
Wojciech Abratkiewicz
2.0
2.0

 
ZPLZS Barnisław  7.873
 2561Andrzej Żmuda
Henryk Tyburczy
3.0
4.0
 
ZPWojskowe Koło Brydża Sport. Choszczno  6.102
 2654Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
5.0
9.0
 
ZPASKO-TECH Szczecin
RYSIE Szczecin
  1.652
 2737Zbigniew Halat
Curt Sjolin
12.0
2.0
 
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
GOMAD Gorzów Wlkp.
  1.572
 2831Włodzimierz Abkowicz
Mirosław Stelmaszyk
1.5
1.5

 
ZPŚMIAŁY Police
NA RAZIE PASS Wieś Donatowo
  0.201
 2951Romuald Paszkowski
Tadeusz Janiak
4.0
3.0

 
ZPWojskowe Koło Brydża Sport. Choszczno  -0.121
 3018Grzegorz Kaźmierczak
Marek Siech
7.0
4.0
 
ZPRYSIE Szczecin
PKP CARGO I Szczecin
  -0.591
 3112Marek Banach
Ryszard Sałata
4.0
3.0
 
 
ZPKB CEREMONIA Kołobrzeg  -2.33 
 3257Damian Wroński
Mirosław Chwalko
7.0
2.0
 
ZPTRZYNASTKA Szczecin
ZOIM Szczecin
  -4.22 
 3341Adam Małdyk
Jan Przybyś
2.5
3.0
 
 
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin  -6.39 
 3422Michał Szelągowski
Lech Mokrzycki
1.5
4.0

 
ZPZIELONI Stargard
AMATOR Szczecin
  -7.57 
 3539Aneta Jarmocik-Buze
Włodzimierz Buze
4.0
18.0

ZP
MA
PIĄTECZEK Szczecin
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
  -7.93 
 3664Andrzej Waszyński
Adam Hintertan
1.5
9.0
 
 
ZP
LB
ZZBS Szczecin
GSBS Singleton Gorzów Wlkp.
  -8.00 
 3715Stefan Cichy
Kazimierz Jordan
3.0
4.0

 
ZPRYSIE Szczecin  -8.56 
 3866Zbigniew Sękowski
Kazimierz Duszyński
3.0
4.0
 
ZPPOD WIEŻĄ Szczecin  -11.72 
 3949Andrzej Gil
Marek Goraj
4.0
3.0
 
ZPOMEGA Police
ANKOMED Szczecin
  -12.48 
 4016Kazimierz Brauer
Zygmunt Stachowiak
7.0
7.0

LBGSBS Tolex
GOMAD Gorzów Wlkp.
  -12.80 
 4114Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
2.5
2.0
 
WPMATOPOS Szczecinek  -15.89 
 4220Mieczysław Rogowski
Włodzimierz Kozicki
5.0
5.0

ZP
WP
BLOTKA Goleniów
Jagiellonka Piła
  -16.21 
 4360Marek Pietrzak
Zbigniew Nowak
3.0
3.0
 
 
PM
ZP
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
PORTOWIEC Szczecin
  -17.11 
 4421Hanna Zembrzuska
Roman Gazduła
7.0
1.5
KN 
ZPAMATOR Szczecin  -17.49 
 4511Andrzej Włodarczak
Roman Rysiewicz
2.0
 

 
LB
NZ
MOSiR Kostrzyn 2
 
  -22.24 
 4658Piotr Kalinowski
Rafał Kowalczyk
1.5
1.0
 
 
ZPAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Szczecin  -22.64 
 4713Dominik Jarmocik
Sławomir Wrona
3.0
4.0
 
 
ZPPORTOWIEC Szczecin  -22.95 
 4844Ryszard Urbański
Ryszard Szewczyk
5.0
1.0

ZPRYSIE Szczecin
LZS Barnisław
  -24.10 
 4934Zdzisław Pleskot
Eligiusz Śmieja
7.0
1.5

ZPKLUB PICKWICKA Szczecin
 
  -24.85 
 5070Damian Ćwirko
Tomasz Rusiecki
5.0
7.0
 
 
ZPZOIM Szczecin  -24.91 
 5125Andrzej Dębowski
Jerzy Stańczyk
12.0
5.0

ZPAMATOR Szczecin
PORTOWIEC Szczecin
  -25.68 
 5269Cezary Jarmuł
Roman Chmielnicki
5.0
3.0
 
 
ZPSANTE & SyNiS Opole
FLOTA Świnoujście
  -30.46 
 5346Jerzy Świderski
Cezary Kawiak
7.0
3.0

 
ZPBLOTKA Goleniów  -31.86 
 5426Łukasz Bożykowski
Marek Migacz
1.0
1.0
 
 
ZPAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Szczecin  -37.10 
 5542Marian Wojtachnio
Stanisław Kludacz
0.5
 
 
 
ZP
NZ
LZS Barnisław
 
  -38.45 
 5624Barbara Smulska
Marzena Wojciechowska
 
 
KS 
 
ZP
NZ
   -41.57 
 5738Mieczysław Manik
Maria Domagałło
2.0
0.5

KS 
ZP
PM
ŚMIAŁY Police
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  -45.16 
 5832Kazimierz Szlachta
Dżemil Półtorzycki
7.0
3.0

 
ZPZZBS Szczecin
PIĄTECZEK Szczecin
  -48.50 
 5955Konrad Araszkiewicz
Rafał Przybylski
19.0
2.0
 
 
ZPASKO-TECH Szczecin  -54.11 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-09-19 o 22:03:27