56. Mityng Bursztynowy
Maksy
Hala "Floating Arena" - 20 września 2014

[strona PZBS]
[strona ZZBS] [strona LZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 171Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
18.0
13.0
ZP
LB
SANTE & SyNiS Opole
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
61.80100210
 242Mirosław Chwalko
Sławomir Niajko
2.0
9.0
ZP
WP
ZOIM Szczecin
CONNECTOR Poznań
60.5793207
 335Andrzej Jeleniewski
Tadeusz Kaczanowski
18.0
19.0
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
KS UNIA WINKHAUS Leszno
59.6487204
 439Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik-Buze
18.0
4.0
MA
ZP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
PIĄTECZEK Szczecin
58.3682201
 537Włodzimierz Reszelski
Tomasz Jakóbczak
7.0
3.0
ZPPOD WIEŻĄ Szczecin 57.8176198
 661Maria Tomczewska
Ryszard Kłosiński
7.0
7.0
PM
ZP
WIMPEL Gdańsk
SANTE & SyNiS Opole
56.9370195
 714Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
2.5
2.0
WPMATOPOS Szczecinek 56.9365192
 848Jerzy Sadowski
Marek Wawrzyniak
12.0
4.0
ZPZZBS Szczecin
KB KONTRA Koszalin
56.8659189
 976Ireneusz Jarosz
Konrad Araszkiewicz
18.0
19.0
WP
ZP
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
ASKO-TECH Szczecin
56.8554186
 1079Adam Hintertan
Andrzej Waszyński
9.0
1.5
LB
ZP
GSBS Singleton Gorzów Wlkp.
ZZBS Szczecin
56.7948183
 1116Aleksander Nowakowski
Aleksander Swatler
7.0
13.0
WP
ZP
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
ZZBS Szczecin
56.3943180
 1253Przemysław Klęsk
Grzegorz Adamski
4.0
3.0
ZPAMATOR Szczecin 56.2037177
 1347Jerzy Taźbierski
Grzegorz Rybacki
4.0
5.0
ZPPORTOWIEC Szczecin 55.2132174
 1432Katarzyna Kubasik
Wojciech Abratkiewicz
2.0
2.0
ZPLZS Barnisław 55.0326171
 1527Stanisław Grzyb
Łukasz Szczełkun
5.0
3.0
ZPFLOTA Świnoujście
 
54.8920168
 1665Zdzisław Romaniszyn
Piotr Solecki
7.0
7.0
WPGIFT & RCK Rogoźno 54.5820165
 1722Robert Lange
Jarosław Kuźba
 
2.5
NZ
ZP
 
AOS Koszalin
54.1819162
 1829Filip Piotrowski
Krzysztof Lipowski
2.0
2.0
ZPAOS Koszalin 54.1718159
 1969Wojciech Bondarewicz
Patryk Araszkiewicz
2.0
5.0
ZPTRZYNASTKA Szczecin
ASKO-TECH Szczecin
54.0217156
 2057Jan Przybyś
Adam Małdyk
3.0
2.5
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin 53.6716153
 2166Cezary Jarmuł
Roman Chmielnicki
5.0
3.0
ZPSANTE & SyNiS Opole
FLOTA Świnoujście
53.6415150
 2250Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
5.0
7.0
WPGIFT & RCK Rogoźno
NZBS Piła
53.2814147
 2311Dorota Sosinowicz
Ryszard Pawłowski
1.5
5.0
ZPPORTOWIEC Szczecin
GEOTECH Stargard
53.0613144
 2473Zbigniew Halat
Curt Sjolin
12.0
2.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
GOMAD Gorzów Wlkp.
52.9012141
 2513Zbigniew Wiśniewski
Wojciech Witkowski
3.0
3.0
ZPFLOTA Świnoujście 52.9011138
 2638Ewa Waśkiewicz
Skarbimir Kozar
2.5
5.0
MA
LB
GOK Bielsk
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
52.1110135
 2745Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
12.0
9.0
ZPBLOTKA Goleniów
LKS POMORZANIN Nowogard
51.979132
 2863Robert Cylwik
Robert Zaciura
4.0
1.5
ZPASKO-TECH Szczecin 51.888129
 2946Jerzy Świderski
Henryk Cieśla
7.0
2.0
ZPBLOTKA Goleniów 51.797126
 3026Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
2.5
2.5
ZPKLUB WOJSKOWY Stargard 51.216123
 3177Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
3.0
7.0
ZP 
LKS POMORZANIN Nowogard
50.745120
 3225Andrzej Paluch
Piotr Węgrzyn
2.0
3.0
ZPŚMIAŁY Police 50.684117
 3328Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
7.0
5.0
ZPGEOTECH Stargard 50.553114
 3417Grzegorz Kaźmierczak
Marek Siech
7.0
4.0
ZPRYSIE Szczecin
PKP CARGO I Szczecin
50.512111
 3536Grzegorz Żurawski
Marek Biliński
2.0
2.0
ZPLZS Barnisław 50.441108
 3674Damian Wroński
Maciej Chrobot
7.0
2.5
ZPTRZYNASTKA Szczecin 50.34 105
 3752Franciszek Świderski
Marian Siwy
7.0
7.0
ZPBLOTKA Goleniów
LKS POMORZANIN Nowogard
50.13 102
 3823Andrzej Dębowski
Jerzy Stańczyk
12.0
5.0
ZPAMATOR Szczecin
PORTOWIEC Szczecin
49.86 99
 3919Daniel Wacławek
Zdzisław Michalski
1.5
3.0
MA
ZP
Singleton Warszawa
KB CEREMONIA Kołobrzeg
49.67 96
 4031Zygmunt Stachowiak
Kazimierz Brauer
7.0
7.0
LBGOMAD Gorzów Wlkp.
GSBS Tolex
48.99 93
 4143Andrzej Pożerski
Roman Marczewski
4.0
4.0
ZP 
AOS Koszalin
48.93 90
 4256Galina Nilsson
Lars-Erik Moberg
6.0
6.0
SWE  48.83 87
 4334Aleksander Downar-Zapolski
Andrzej Wielowieyski
7.0
1.5
ZPZZBS Szczecin 48.77 84
 4440Leszek Sztyrak
Andrzej Jabłoński
18.0
3.0
WM
ZP
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
KB KONTRA Koszalin
48.55 81
 4551Mieczysław Rogowski
Włodzimierz Kozicki
5.0
5.0
ZP
WP
BLOTKA Goleniów
Jagiellonka Piła
48.43 78
 4660Tadeusz Janiak
Romuald Paszkowski
3.0
4.0
ZPWojskowe Koło Brydża Sport. Choszczno 48.39 75
 4780Dżemil Półtorzycki
Kazimierz Szlachta
3.0
7.0
ZPPIĄTECZEK Szczecin
ZZBS Szczecin
48.33 72
 4833Zbigniew Lasocki
Jacek Batóg
9.0
5.0
ZPRYSIE Szczecin
ASKO-TECH Szczecin
48.27 69
 4930Andrzej Włodarczak
Arkadiusz Włodarczak
2.0
 
LB
NZ
MOSiR Kostrzyn 2
 
48.16 66
 5078Damian Ćwirko
Tomasz Rusiecki
5.0
7.0
ZPZOIM Szczecin 48.08 63
 5158Andrzej Gil
Marek Goraj
4.0
3.0
ZPOMEGA Police
ANKOMED Szczecin
47.75 60
 5218Hanna Zembrzuska
Roman Gazduła
7.0
1.5
ZPAMATOR Szczecin 46.79 57
 5321Lech Klorek
Kazimierz Jordan
4.0
4.0
ZPOMEGA Police
RYSIE Szczecin
46.58 54
 5454Eligiusz Śmieja
Marek Tuziemski
1.5
2.0
ZP 
ZIELONI Stargard
46.47 51
 5512Bartosz Gajewski
Stanisław Kotas
3.0
4.0
LBMOSiR Kostrzyn 1 46.46 48
 5644Stanisław Pietrzak
Henryk Tyburczy
4.0
4.0
ZPWojskowe Koło Brydża Sport. Choszczno 46.28 45
 5720Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
3.0
4.0
WPPhilips Piła
GOK Kaczory
45.68 42
 5862Sławomir Wrona
Dominik Jarmocik
4.0
3.0
ZPPORTOWIEC Szczecin 45.65 39
 5972Zdzisław Pleskot
Daniel Fira
7.0
2.5
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin 45.36 36
 6015Ryszard Urbański
Stefan Cichy
5.0
3.0
ZPRYSIE Szczecin 43.13 33
 6141Marek Kwiatkowski
Cezary Kawiak
4.0
3.0
ZPBLOTKA Goleniów 42.68 30
 6224Piotr Kiełczewski
Blandyna Schorek-Bożylska
5.0
 
ZP
NZ
KLUB PICKWICKA Szczecin
 
42.54 27
 6367Ryszard Sałata
Marek Banach
3.0
4.0
ZPKB CEREMONIA Kołobrzeg 42.42 24
 6449Marek Pietrzak
Zbigniew Nowak
3.0
3.0
PM
ZP
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
PORTOWIEC Szczecin
42.07 21
 6564Michał Szelągowski
Jan Brzeziński
1.5
 
ZP
NZ
ZIELONI Stargard
 
41.36 18
 6670Lenart Hermanson
Włodzimierz Abkowicz
6.0
1.5
SWE
ZP
 
ŚMIAŁY Police
41.36 15
 6768Rafał Kowalczyk
Piotr Kalinowski
1.0
1.5
ZPAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Szczecin 39.77 12
 6855Barbara Smulska
Marzena Wojciechowska
 
 
ZP
NZ
  34.13 9
 6975Bogusław Zieliński
Czesław Socha
4.0
3.0
ZPLKS POMORZANIN Nowogard 32.57 6
 7059Czesław Dalecki
Jan Włoszek
3.0
0.5
ZPNA RAZIE PASS Wieś Donatowo 32.05 3

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-09-21 o 10:32:01