Obchody X-lecia istnienia UKBS Dąbrówka Poznań
II Memoriał Olka Czwakiela

2014-10-18


[strona klubu] [strona X-lecia]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub± %wynik %PKL
 121Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
13.0
21.0

 
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy  65.4644
 255Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
13.0
13.0
 
WPOAZA Kórnik  62.6241
 330Olech Bestrzyński
Marcin Woźniak
13.0
7.0
 
 
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
  62.4638
 453Zdzisław Romaniszyn
Piotr Solecki
7.0
7.0

 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno  60.7135
 569Piotr Jassem
Paweł Jassem
9.0
17.0
 
WP
SW
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
 
  59.4832
 614Grzegorz Samol
Marek Juszczak
4.0
5.0
 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
Jardob Murowana Goślina
  58.9129
 734Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0

 
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań  57.6326
 835Maciej Kokorniak
Piotr Długi
1.5
1.5
 
 
WPStokrotka Poznań  56.4524
 931Adam Peszke
Zbigniew Przybylczak
4.0
3.0
 
 
WPSystem Poznań  56.0521
 1022Rafał Junik
Janusz Przybysz
7.0
9.0
 
WPBudowlani Chodzież  55.4618
 1125Robert Komar
Piotr Stanikowski
2.0
2.0
 
 
WPFikot Trefl Poznań  55.3615
 1239Jadwiga Nowak
Jacek Wędrychowicz
11.0
12.0
KN 
WPIOR II Poznań
Sokoły Poznań
  55.0712
 1351Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
 
WPIOR I Poznań  54.149
 1438Marek Szukała
Bartosz Kaczmarek
19.0
2.0

WPOAZA Kórnik
Dąbrówka Gimbaza Poznań
  54.049
 1562Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
11.0
7.0
 
 
WP 
LIMAR Poznań
  53.958
 1633Henryk Urbański
Jerzy Dubanowicz
 
 

 
WP   53.598
 1717Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0

WPKTB Konin  53.337
 1865Paweł Małecki
Justyna Jassem
11.0
3.0
 
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań  53.127
 1950Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Dymek
3.0
4.0

 
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl
PAB Poznań
  52.886
 2056Zofia Bałdysz
Dominik Kaszowski
2.5
2.5
KJ 
DS
SL
KS AZS Polit.XV Wrocław
 
  52.726
 2170Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
5.0
9.0
 
 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno  52.425
 2220Adam Kozłowski
Jan Adamczewski
12.0
11.0
 
LB
WP
Kart-El Gorzów
TB Budowlani Poznań
  52.095
 2347Lidia Gapińska
Marek Gapiński
 
 
 
 
NZ   52.004
 2413Justyna Stachowiak
Ewa Mielcarzewicz
4.0
5.0
KJ 
KS 
WPChaos Gniezno
System Poznań
  51.954
 2544Aleksandra Jarosz
Ilya Shpuntou
5.0
7.0
KJ 
 
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań  51.933
 2637Cezary Bura
Maciej Piasecki
7.0
5.0
 
 
WPKS UNIA II Leszno  51.773
 2727Jerzy Nowak
Zbyszko Paluczek
12.0
4.0
 
 
WPLIMAR Poznań
Fikot Trefl Poznań
  51.602
 2812Roman Mączkowski
Piotr Tyranowski
4.0
4.0

WPAlpol Poznań  50.732
 2949Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
2.5
2.5
 
 
WPKTB Konin  50.461
 3046Piotr Busse
Andrzej Chudy
18.0
3.0
 
 
LU
WP
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
Chaos Gniezno
  50.291
 3115Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Jędrzejewski
4.0
3.0
 
WPDama Pik Trzcianka  50.04 
 3228Marek Sosiński
Leszek Rosochowicz
7.0
5.0
 
 
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań
Chaos Gniezno
  49.93 
 3324Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
 
 
 
 
NZ   49.79 
 3429Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
4.0
3.0

 
WP
DS
Chaos Gniezno
ERBUD KS AZS Polit.IX Wroclaw
  49.60 
 3548Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
5.0
 
 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno  49.03 
 3663Janusz Kopras
Adam Meller
2.5
5.0

WPIOR III Poznań
Kopernik Poznań
  48.72 
 3718Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
 
 

WP   48.69 
 3859Waldemar Sroczyński
Edward Kaczmarek
9.0
13.0
 
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
Prosna Kalisz
  48.49 
 3967Włodzimierz Kwiatkowski
Aleksander Nowakowski
12.0
11.0

WPKTB Konin
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  47.97 
 4068Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
7.0
4.0

 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
GOK Kaczory
  47.93 
 4161Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
2.0
1.0
 
 
WPDalkia Poznań  47.87 
 4232Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
 
 
WPFikot Trefl Poznań
IOR II Poznań
  47.86 
 4342Kajetan Wroński
Anna Lehnhardt
1.0
1.0

KJ 
WP   46.70 
 4411Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
11.0
9.0

WPPAB Poznań
OAZA Kórnik
  46.62 
 4526Janusz Zwierzyński
Artur Wójcik
11.0
12.0

 
LB
WP
Kart-El Gorzów
UKB KLEKS Szamotuły
-0.25 46.59 
 4652Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
2.5
1.5
 
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  46.16 
 4719Stefan Żuberek
Edward Niewierowski
4.0
11.0

WP
ZP
Alpol Poznań
 
  46.09 
 4864Włodzimierz Mocydlarz
Piotr Mocydlarz
 
1.0
 
NZ
WP
   45.54 
 4916Olaf Łożyński
Tomasz Wiśniewski
1.0
1.0

WP   45.24 
 5066Małgorzata Kusiak
Karolina Skubich
2.5
1.5
KJ 
KJ 
WP   44.25 
 5157Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
 
 
PM   43.39 
 5223Karol Król
Mariusz Winkler
3.0
 

 
WP
NZ
   42.74 
 5360Kamil Duczmal
Łukasz Wojnarowski
1.5
0.5

WP   42.21 
 5445Sławomir Nowacki
Roman Wośkowiak
1.5
2.0
 
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  41.41 
 5540Michał Kałczyński
Bartosz Pędziński
2.0
2.0

WPDąbrówka Gimbaza Poznań  40.73 
 5654Jan Jankowski
Marcin Matella
1.0
0.5

WP   38.47 
 5743Marcin Tomaszyk
Michał Liszka
1.0
1.0

WP   38.33 
 5836Marcin Szymański
Jakub Domeracki
3.0
1.5

WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań
Dąbrówka Gimbaza Poznań
  38.14 
 5941Aleksandra Górska
Jacek Grzempowski
2.5
 
KJ 
 
WP
NZ
   37.73 
 6058Aleksander Bogdański
Andrzej Bednarczyk
0.5
 

WP   34.32 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-10-18 o 17:31:25