WZBS Grand Prix Wielkopolski
Poznań - 30.01.2010 POLAN

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 156Marcin Pędziński
Krzysztof Brudka
13.0
12.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
59.6950118
 241Leszek Zembrowski
Piotr Tyranowski
2.5
2.5
WPSystem Poznań
 
59.6945111
 327Jacek Melcer
Marcin Woźniak
4.0
4.0
WPDąbrówka Handom Poznań
Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań
59.6541106
 416Mirosław Małecki
Joanna Małecka
7.0
1.5
WPPolonia-Redos Nowy Tomyśl
 
59.1337102
 522Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
12.0
18.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Poznańska Asocjacja Brydżowa
59.093498
 619Przemysław Weymann
Marek Szukała
7.0
13.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Poznańska Asocjacja Brydżowa
59.013096
 752Jacek Wędrychowicz
Justyna Stachowiak
12.0
1.0
WPPolonia-Redos Nowy Tomyśl
Dąbrówka Politechnika Poznań
58.562692
 848Paweł Jassem
Piotr Jassem
7.0
7.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
 
58.082289
 924Janusz Zwierzyński
Marek Sosiński
7.0
4.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Dąbrówka Handom Poznań
56.861886
 1047Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
7.0
7.0
WPChaos Gniezno
Chaos Gniezno
56.171483
 1120Janusz Jędrzejewski
Marek Juszczak
4.0
4.0
WPOOK Oborniki
Gośliniak Murowana Goślina
55.381080
 1259Jan Sibilski
Andrzej Pietrkiewicz
4.0
4.0
WPDąbrówka Remondis Poznań
Dąbrówka Remondis Poznań
55.041078
 1358Krzysztof Jarecki
Jerzy Rodziewicz
2.5
2.5
WPSokoły Poznań
IOR II Poznań
54.68976
 1421Andrzej Kucharski
Adam Meller
2.5
4.0
WPŻegrze Karo Poznań
Żegrze Karo Poznań
53.32874
 1512Edward Kaczmarek
Andrzej Mazurek
13.0
7.0
WPProsna Kalisz
PAB Poznań
53.29872
 1613Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
1.5
4.0
WPDąbrówka Handom Poznań
IOR II Poznań
52.95770
 1732Stanisław Janik
Jerzy Nowak
12.0
12.0
WPBudowlani Chodzież
Budowlani Chodzież
52.93668
 1829Jarosław Bojko
Bogumiła Jakubowska
7.0
2.0
WPZEC Karolin
ZEC Karolin
52.63666
 1939Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
1.5
1.5
WP 
 
52.11564
 2042Jacek Kufel
Alina Arndt-Kufel
2.0
1.5
WPPAB Poznań
PAB Poznań
51.87462
 2151Jerzy Mścisz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
12.0
7.0
WPCatman-Taurus Bridge Team 2 Poznań
CATMAN-TAURUS BRIDGE TEAM 1 Poznań
51.80460
 2238Sławomir Maciejewski
Wiesław Muzykiewicz
4.0
0.5
WPProsna Kalisz
 
51.37358
 2334Stanisław Zakrzewski
Michał Gulczyński
12.0
2.5
WPCATMAN-TAURUS BRIDGE TEAM 1 Poznań
Dąbrówka Handom Poznań
51.30256
 2417Zygmunt Grzegorczyk
Hieronim Nowacki
4.0
4.0
WPBudowlani I Poznań
Budowlani I Poznań
51.30254
 2537Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
4.0
2.5
WPWełna Skoki
Wełna Skoki
51.29152
 2626Marek Janik
Henryk Duszyński
2.5
2.0
WPSokoły Poznań
ZEC Karolin
51.17 50
 2754Sławomir Piechocki
Zbyszko Paluczek
4.0
2.5
WPAZS AE Poznań
Polonia-Redos Nowy Tomyśl
50.99 48
 2814Aleksandra Graczyńska
Maciej Wybranowski
4.0
2.5
WPKopernik Poznań
IOR I Poznań
49.22 46
 2957Barbara Aleksy
Michał Zimniewicz
2.0
2.0
WPDąbrówka Absolwent Poznań
Dąbrówka Absolwent Poznań
48.99 44
 3040Marek Bukowski
Józef Grewling
4.0
4.0
WPJagiellonka Piła
Jagiellonka Piła
48.51 42
 3149Mirosława Miętkiewska
Ryszard Grzybowski
1.5
1.5
WPPomorski II Poznań
Pomorski II Poznań
48.37 40
 3236Stefan Masternak
Marek Piechociński
4.0
4.0
WPMarHen Gniezno
MarHen Gniezno
47.96 38
 3335Andrzej Kędzierski
Mieczysław Zaborowski
2.5
2.5
WPŻegrze Trefl Poznań
Żegrze Trefl Poznań
47.75 36
 3450Bogusław Matuszewski
Kryspin Łykowski
4.0
7.0
WPLimar Poznań
Limar Poznań
47.45 34
 3528Robert Szeklicki
Maciej Gruszka
4.0
1.5
WPDąbrówka Remondis Poznań
Dąbrówka Remondis Poznań
47.11 32
 3643Andrzej Michalak
Zdzisław Konieczny
2.0
1.5
WPPomorski II Poznań
Pomorski II Poznań
46.10 30
 3753Ewa Mielcarzewicz
Zofia Mikołajczyk
2.5
2.5
WPSystem Poznań
PAB Poznań
45.86 28
 3830Martyna Witoń
Natalia Rajczyk
 
1.5
WPDąbrówka Ladies Poznań
Dąbrówka Politechnika Poznań
45.43 26
 3945Joanna Kaczmarek
Michał Hoffmann
1.0
1.5
WPDąbrówka Politechnika Poznań
Dąbrówka Politechnika Poznań
45.24 24
 4060Paweł Gruszczyński
Wiesław Bela
4.0
2.5
WPAZS AE Poznań
AZS AE Poznań
45.17 22
 4144Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
1.5
2.0
WPZEC Karolin
ZEC Karolin
44.98 20
 4246Wojciech Witkowski
Zygfryd Banecki
 
2.5
WPPAB Poznań
Kopernik Poznań
44.74 18
 4331Amadeusz Jasak
Piotr Winiarczyk
0.5
 
WPDąbrówka Junior Poznań
Dąbrówka Junior Poznań
43.76 16
 4433Jakub Jaszewski
Wojciech Pazda
 
0.5
WPDąbrówka Hardcore Poznań
Dąbrówka Hardcore Poznań
43.26 14
 4525Grzegorz Jędrzejewski
Przemysław Polowczyk
0.5
1.0
WPDąbrówka Politechnika Poznań
Dąbrówka Gimnazjum Dwujęzyczne Poznań
43.03 12
 4623Liliana Pałczyńska
Karolina Skubich
0.5
0.5
WPDąbrówka Ladies Poznań
Dąbrówka Ladies Poznań
39.11 10
 4715Grzegorz Proniewicz
Andrzej Chmielewski
1.5
2.0
WP 
Budowlani II Poznań
37.57 8
 4811Jerzy Grien
Jan Jaszewski
2.5
 
WP 
Dąbrówka Hardcore Poznań
32.39 6
 4918Janusz Kopras
Witold Szczepaniak
1.5
4.0
WPIOR I Poznań
System Poznań
28.87 4

 

 Pary.4.1.0.18 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2010-03-22 o 9:25:58 AM