DZBS Grand Prix Dolnego Śląska - Milicz
26 kwietnia 2009

 szczegóły  |  historie uczestników
 
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 124Piotr Klubiński
Robert Księżopolski
7.0
4.0
DSMKS Pogoń I Oleśnica
 
60.3616
 216Sławek Robel
Robert Mroczek
2.5
2.5
DSKBS Kolejarz I Hutmen Wrocław
KBS Kolejarz I Hutmen Wrocław
59.4714
 325Bartosz Pastuchewicz
Krzysztof Wójcik
4.0
4.0
DSKS Kolejarz I Miłkowice
 
59.1412
 439Artur Janoś
Krzysztof Tokar
1.5
1.5
DSSBS LZS Miles I Milicz
SBS LZS Miles I Milicz
57.3710
 523Zdzisław Kowal
Kazimierz Bednarek
4.0
4.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny
MKS Rokita Brzeg Dolny
55.958
 612Cathy Bałdysz
Marek Bałdysz
12.0
12.0
OPMKS Strzelce Opolskie
MKS Strzelce Opolskie
55.087
 726Tomasz Freitag
Andrzej Aleksandrzak
4.0
12.0
WPJelonki Ostrzeszów
Catman Polska II Poznań
54.776
 820Ewa Malanowska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSKS AZS Polit.VI Filia WB Wrocław
KS AZS Polit.VI Filia WB Wrocław
54.335
 927Andrzej Sawko
Marek Rużyło
4.0
4.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny
MKS Rokita Brzeg Dolny
53.744
 1019Marek Więcek
Ryszard Olenderek
4.0
7.0
WPProgress I Ostrzeszów
Progress I Ostrzeszów
53.553
 1117Zdzisław Patreuha
Roland Lippik
1.5
4.0
DSBKB Pogrom Bolesławiec
BKB Pogrom Bolesławiec
53.422
 1229Kazimierz Beyer
Piotr Korecki
4.0
4.0
DSŚSS Bolko I Świdnica
ŚSS Bolko I Świdnica
53.341
 1322Andrzej Bakota
Ireneusz Szulc
1.5
1.5
DSSBS LZS Miles I Milicz
SBS LZS Miles I Milicz
52.84 
 1411Zbigniew Sobczyk
Janusz Drozdowski
7.0
12.0
DSMKS Pogoń I Oleśnica
KS AZS Polit.XII Wrocław
52.58 
 1533Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
4.0
4.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko
MKS Nysa-Kluk Kłodzko
51.88 
 1613Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
2.5
4.0
DSSBS LZS Miles I Milicz
SBS LZS Miles I Milicz
51.44 
 1737Agnieszka Sławenta
Remigiusz Kaźmierczak
 
1.0
DS
WP
KS AZS Polit.XVI Wrocław
Jelonki Ostrzeszów
51.26 
 1842Maciej Grodzki
Janusz Staniów
2.5
4.0
DSKBS Kolejarz III ASTOOL Wrocław
KBS Kolejarz III ASTOOL Wrocław
49.84 
 1914Marek Drecki
Sławomir Zimniak
4.0
4.0
DSBKB PRNJAVOR Bolesławiec
BKB PRNJAVOR Bolesławiec
49.62 
 2038Cezary Mroczek
Andrzej Pękala
1.0
1.0
DSKS Gwardia V Strachota Wrocław
KS Gwardia V Strachota Wrocław
49.41 
 2136Zdzisław Kunc
Zenon Suszko
7.0
7.0
DSKS Zdrowie-Kudowa,Kudowa Zdrój
ŚSS Bolko I Świdnica
48.72 
 2240Mirosław Powązka
Tomasz Dorobek
1.5
1.5
WPProgress II Ostrzeszów
Progress II Ostrzeszów
48.47 
 2335Mirosław Tomczak
Gwidon Zajączkowski
2.5
2.5
DSKS Korpus II Wrocław
KS Korpus II Wrocław
47.61 
 2434Zofia Bałdysz
Sammy Bałdysz
 
1.0
OPMKS Strzelce Opolskie
MKS Strzelce Opolskie
47.17 
 2521Lech Kostecki
Paweł Litwiński
4.0
4.0
DSKBS Kolejarz III ASTOOL Wrocław
KBS Kolejarz III ASTOOL Wrocław
47.16 
 2618Roman Brzuszek
Piotr Kopański
1.5
 
DS
SBS LZS Miles II Milicz
 
46.94 
 2744Dariusz Pannek
Grzegorz Krawczyk
1.0
2.5
WPProgress II Ostrzeszów
Jelonki Ostrzeszów
45.44 
 2845Henryk Wielgus
Andrzej Piłaszewicz
1.5
1.5
DSSBS LZS Miles II Milicz
SBS LZS Miles II Milicz
45.35 
 2932Ryszard Kluk
Leszek Tymcio
4.0
1.5
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko
MKS Nysa-Kluk Kłodzko
45.33 
 3030Marian Kwolczak
Aleksander Murtazajew
0.5
4.0
DSMKS Pogoń I Oleśnica
MKS Pogoń I Oleśnica
45.29 
 3131Gabriela Mieszkalska
Zbigniew Mieszkalski
0.5
1.0
DSSBS LZS Miles II Milicz
SBS LZS Miles II Milicz
44.20 
 3215Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
1.0
0.5
DSSSS Impas II Lubin
SSS Impas II Lubin
43.07 
 3341Roman Żyto
Ryszard Wojtala
2.5
1.0
DSSBS LZS Miles I Milicz
SBS LZS Miles I Milicz
42.25 
 3428Piotr Marcinowski
Iga Pękala
0.5
0.5
DSKS AZS Polit.III Wrocław
KS Gwardia V Strachota Wrocław
41.83 
 3543Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
0.5
1.0
DSSBS LZS Miles II Milicz
SBS LZS Miles II Milicz
41.78 
 3646
 
 
  
 
0.00 

 

 Pary.4.1.0.3 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2009-04-27 o 22:23:29