Grand Prix Wielkopolski 2011

"Dąbrówka" Poznań


[strona klubu]


[strona WZBS]
[PDF GPW] [ PDF GPD]

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 111Maciej Sobieralski
Marek Szukała
13.0
13.0
WPPAB Poznań 66.062173
 222Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
12.0
13.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań 59.151866
 335Grzegorz Jędrzejewski
Przemysław Polowczyk
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 58.481561
 426Janusz Zwierzyński
Sławomir Piechocki
7.0
4.0
WPPAB Poznań 58.251357
 540Jan Pędziński
Aleksander Żelazny
2.5
2.0
WPDąbrówka Absolwent Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
58.161054
 615Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
1.0
2.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa 57.31751
 725Tomasz Dorobek
Zdzisława Zabłocka
2.5
2.0
WPProgress II Ostrzeszów 55.88548
 819Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
4.0
2.5
WPRCK Rogoźno 53.67445
 920Piotr Jassem
Marta Ostrowska
7.0
4.0
WPConnector II Poznań 53.02442
 1029Bogusław Matuszewski
Tomasz Wasilewski
4.0
4.0
WPLimar-Kleks Poznań 52.73340
 1121Janusz Jędrzejewski
Marek Juszczak
4.0
4.0
WPRCK Rogoźno
Gośliniak Murowana Goślina
52.42338
 1233Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
7.0
7.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa 52.41236
 1316Maciej Gruszka
Robert Szeklicki
2.0
4.0
WPDąbrówka Remondis Poznań 51.94234
 1418Piotr Winiarczyk
Piotr Mocydlarz
1.0
 
WPDąbrówka Junior Poznań 50.42132
 1530Józef Grewling
Marek Bukowski
4.0
4.0
WPRCK Rogoźno 50.25130
 1631Ewa Mielcarzewicz
Marek Górny
4.0
4.0
WPSystem Poznań
Sokoły Poznań
50.12 28
 1736Remigiusz Kaźmierczak
Andrzej Boruta
2.0
1.5
WPProgress II Ostrzeszów 49.67 26
 1814Janusz Michalec
Jerzy Rodziewicz
4.0
2.5
WPIOR II Poznań 49.52 24
 1928Ryszard Nowicki
Zygmunt Grzegorczyk
2.5
7.0
WPAlpol Poznań
Budowlani Poznań
49.07 22
 2023Andrzej Pietrkiewicz
Dariusz Kurzawski
4.0
4.0
WPDąbrówka Remondis Poznań
Poznańska Asocjacja Brydżowa
48.59 20
 2134Joanna Kazmucha
Michał Moryson
2.5
2.0
WPDąbrówka Absolwent Poznań
Dąbrówka Politechnika Poznań
48.48 18
 2238Bartosz Pędziński
Marcin Szymański
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 44.67 16
 2339Kacper Pędziński
Michał Kałczyński
1.0
1.0
WPDąbrówka Junior Poznań
Dąbrówka GD I Poznań
44.21 14
 2424Marek Piechociński
Stefan Masternak
4.0
4.0
WPLokator Gniezno 43.00 12
 2512Natalia Rajczyk
Maria Nowicka
1.5
2.0
WPDąbrówka Ladies Poznań 42.87 10
 2632Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
4.0
2.0
WPIOR II Poznań 41.93 8
 2727Amadeusz Juskowiak
Arkadiusz Bernaczyk
1.0
1.0
WPDąbrówka Junior Poznań 41.86 6
 2837Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
2.5
0.5
WPŻegrze Trefl Poznań 41.71 4
 2917Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
 
 
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa 34.63 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-09-18 o 16:39:25